DomůUFCJiří Procházka a jeho dojmy po UFC 285: Do zápasu s Jonesem...

Jiří Procházka a jeho dojmy po UFC 285: Do zápasu s Jonesem bych určitě šel. Mezi mnou a Hillem byla cítit velká rivalita

Jiří Procházka, který nechyběl v hledišti turnaje UFC 285, jenž se o víkendu konal v americkém Las Vegas, se nyní podělil o pocity a dojmy, které v něm vrcholná akce americké organizace zanechala.

Jon Jones je zpět! Král se vrátil! Legenda UFC se o víkendu vrátila po tříleté soutěžní pauze a svůj debut v těžké váze zvládla bravurně. “Bones” v zápase s Ganém dominoval a svého soupeře ukončil už v 1. kole na submisi. Získal tak mistrovský pás v těžké váze.

Na turnaji v Las Vegas nechyběl ani Jiří Procházka. Český bojovník, který byl ještě nedávno šampionem UFC v polotěžké váze, kterou v minulosti dlouhá léta ovládal právě Jones.

Jaký dojem tedy zanechal Jon Jones na Jiřím Procházkovi?

„Věděl jsem, že tenhle člověk, byť příprava bude trvat jakkoliv dlouho, to vezme precizně. Protože jeho výkony v polotěžké váze byly přesně takový. Precizní a podchycený. A musím říct, že tento výkon byl naprosto dominantní. Je to velká inspirace a těším se na svůj návrat… A i když nerad preferuju některého ze zápasníků, čekal jsem, že to bude mít přesně tento průběh“ řekl Jiří Procházka pro iSport.cz

Dovedl by si “BJP” představit souboj s Jonem Jonesem?

“Teď? Už se mě tam na to ptali… Rozhodně bych do toho šel. Ale chci se soustředit a mít především v hlavě jedinou věc: Být na dvě stě procent zpět ve hře. V té nejlepší přípravě a udělat ten nejlepší zápas, hned jak vlezu do klece. Vzít si titul šampiona, který mi patří,” pokračoval Jiří Procházka.

Ještě před soubojem Jonese s Ganem šéf UFC Dana White prohlásil, že o titul bude s vítězem následně bojovat legendární Stipe Miocic, mnohými považovaný za nejlepší těžkou váhu v historii UFC.

Jak vidí souboj mezi Jonesem a Miocicem Jiří?

“Jelikož jsem mohl pozorovat zblízka oba, tak bych spíše tipoval vítězství Jonese.”

Jiří Procházka se plně soustředí na svůj návrat po vážném zranění ramene, kvůli kterému se vzdal titulu v polotěžké váze. O tento titul bude bojovat ihned po svém návratu proti Jamahalu Hillovi, který ve vzájemném souboji o titul porazil Glovera Teixeiru.

Jiří Procházka se v Las Vegas poprvé setkal s Jamahalem Hillem, který seděl kousek od něj na tribuně. Dokonce se střihli i krátký a neoficiální staredown.

A jak se tedy Procházka dívá na svého pravděpodobného budoucího soupeře?

“Působil na mě tím způsobem, že se snažil se všemi přátelit. Připadalo mi to trochu na sílu. Ale to je jedno. Co se týká mě… Já už si uvědomil plnou hodnotu toho být šampionem. A s touhle aurou jsem tam byl. A s touhle aurou jsme se společně setkali. Věřím, že tohle je má cesta.”

“Na konci jsme si podali ruce, řekli jsme si všechno v dobrém, přece jen jsme profesionálové a v tomhle umíme udržet chladnou hlavu. Sice mu to chvilku trvalo, než se na mě dokázal podívat normálně. Přestože jsem tam hned ze startu cítil velikou rivalitu… Nebyl úplně v pohodě s tím podat si ruce, ale je v pohodě. Vidím v něm dobrého člověka a někoho, kdo se umí držet pod kontrolou, a to je to hlavní v téhle hře.”

Zdroj: iSport.cz

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ