DomůUFCJiří Procházka míří na UFC 267 do Abú Dhabí s novým účesem...

Jiří Procházka míří na UFC 267 do Abú Dhabí s novým účesem a novou přezdívkou!

Jiří Procházka letí do Abú Dhabí na galavečer UFC 267 jako náhradník pro titulový zápas v polotěžké váze mezi Janem Blachowiczem a Gloverem Teixeirou. A na svou cestu se vyzbrojil nový účesem a také novou přezdívkou.

Zdroj: UFC

Pokud vše půjde 30. října během galavečera UFC 267 podle plánu, utká se Glover Teixeira na “Bojovém ostrově” v Abú Dhabí s Janem Blachowiczem o titul v polotěžké váze. Kdyby se však náhodou něco zvrtlo, UFC má připravenou zálohu v podobě Jiřího Procházky.

Jiří Procházka bere svou roli náhradníka velmi vážně a v rámci přípravy na potenciální zápas nejen snížil svou váhu, aby úspěšně navážil, ale absolvoval také řádný tréninkový kemp. V neposlední řadě si také zašel do salonu a nechal si udělat nový “bojový” účes. A nutno podotknout, že se jedná o velice propracovaný sestřih.

Jiří Procházka se o víkendu do oktagonu s největší pravděpodobností nepodívá. Jedno je však jisté. Díky svému novému účesu bude středem pozornosti všude, kde se objeví.

Nový účes však není jedinou změnou, ke které se Jiří Procházka nyní odhodlal. Změnil si také přezdívku. Už není “Denisa”, ale Jiří “BJP” Procházka. A jak ke změně přezdívky došlo? Na to “BJP” odpověděl na tiskové konferenci před odletem do Abú Dhabí:

“Je to tak. Vnímám to jako velký krok. Jsem za to rád. Jsem rád, že mám přezdívku, která, alespoň pro mě, dává význam. Byť je o třech slovech, které pro někoho mohou znít zvláštně, ale už mě to nějakou dobu provází a už dlouho jsem přemýšlel o tom, jakým způsobem tu přezdívku změnit. Trenér Jaroslav (Hovězák) navrhl, ať si dám přezdívku BJP. Řekl, máš to z hlediska marketingu, své značky, tréninků a podobně, tak proč si to nedáš.”

Zdroj: MMA Mania | Twitter Jiří Procházka | Twitter Cole Shelton

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ