DomůCZ/SK MMAJiří Procházka o Khamzatu Chimaevovi: Moc mluví, nevidí si do pusy a...

Jiří Procházka o Khamzatu Chimaevovi: Moc mluví, nevidí si do pusy a nezná důsledky svých slov!

Pozornosti Jiřího Procházky neunikly nedávné výroky Khamzata Chimaeva, který tvrdil, že našemu bojovníkovi dal kdysi při sparingu co proto.

Před několika dny se Khamzat Chimaev opět vyjádřil na téma sparingu s Jiřím Procházkou, ke kterému došlo před několika lety. “Borz” prohlásil, že sparing byl v jeho režii a neodpustil si také několik samolibých rýpnutí na adresu bývalého šampiona polotěžké váhy UFC.

“Říká, že ten sparing vyhrál, ale co vyhrál? Přiznal, že skončil se zlomeným žebrem. Šel k zemi a pak odešel. Bylo to před jeho zápasem s Muhammadem Lawalem.”

“Trénovali jsme spolu. Byl to dobrý zápas ve stoje. Byl to začátek mé kariéry, takže v postoji jsem byl slabý. V postoji byl lepší. Ale pak jsem ho naházel a dal jsem mu co proto. Ten sparingový zápas se mnou nevyhrál. Můžete se zeptat mých manažerů, trenérů, Alexe (Gustafssona), který nikdy nelže. Udělali jsme si z něj boxovací pytel.”

“A on teď mluví o tom, že vyhrál. Nic nevyhrál. Řekl jsem mu, ať se vrátí,” řekl Chimaev.

Na otázku ohledně možného souboje s Procházkou “Borz” odpověděl, že by o něj měl zájem pouze v případě, že by “BJP” držel mistrovský pás v polotěžké váze. Jinak ho takový zápas nezajímá.

“Je to hlupák,” pokračoval Khamzat. “Na co si hraje? Zapomněl na své vlastní tradice. Vzal knihu a šel s ní do džungle. Měl by se naučit znát své vlastní tradice.”

Jiří Procházka si chce s Chimaevem promluvit osobně

Tyto výroky Khamzata Chimaeva neunikly pozornosti Jiřího Procházky, který se k Čečencovým slovům stručně a jasně vyjádřil.

“Teď jsem se díval na toho Chimaeva. To je normálně…to je normálně držka ty vole. To je normálně držtička. Rád se s ním potkám v ringu. A zvítězím.”

“Hele, je to klučina ještě. Je to klučina, kterej moc mluví a nevidí si do pusy. Nezná ještě důsledky svých slov. Budu si s ním muset promluvit, až ho příště potkám osobně.”

Khamzat Chimaev, který bojuje ve velterové a střední váze, se může pochlubit bezchybnou bilancí 12-0. Polovina z těchto vítězství přišla pod hlavičkou UFC, kde byl naposledy k vidění v září, kdy porazil Kevina Hollanda. V pondělí Čečenec oznámil, že svůj další zápas absolvuje po ramadánu.

Jiří Procházka si loni, při svém třetím vystoupení v UFC, došel pro pás šampiona polotěžké váhy, když porazil Glovera Teixeiru. Před prosincovou odvetou si však přivodil vážné zranění ramene, které ho z akce vyřadilo na delší dobu. V důsledku toho se “BJP” titulu vzdal.

Jeho cílem je vrátit se do oktagonu v létě. O mistrovský pás se chce utkat se současným šampionem Jamahalem Hillem.

Zdroj: Essentially Sports

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ