DomůUFCJiří Procházka posílá Blachowiczovi a Rakicovi jasný a stručný vzkaz: Stojím si...

Jiří Procházka posílá Blachowiczovi a Rakicovi jasný a stručný vzkaz: Stojím si za svými slovy a vy byste měli také!

Ihned po vítězství Jiřího Procházky nad Dominickem Reyesem se začalo mluvit o tom, že právě on bude po Teixeirovi dalším titulovým vyzyvatelem v polotěžké váze UFC.

Zdroj: UFC

Titulový zápas mezi Janem Blachowiczem a Gloverem Teixeirou se uskuteční 30. října a jméno českého bojovníka se mnohokrát skloňovalo v souvislosti s tím, že by se mohl stát náhradníkem pro tento souboj.

Zatím však není nic potvrzeno. Před několika dny mluvil šampion Blachowicz o tom, že by se podle něj měl Procházka o post příštího vyzyvatele utkat s Aleksandarem Rakicem. Sám Rakic Blachowiczova slova kvitoval, protože z jeho pohledu by to mohla být rychlejší cesta k titulu, ačkoli souboj s Jiřím Procházkou ještě donedávna do jeho plánů nezapadal.

Náš bojovník se nyní na vyjádření obou bojovníků rozhodl zareagovat. Prostřednictvím videa, které umístil na své sociální sítě, posílá Blachowiczovi a Rakicovi stručný, ale jasný vzkaz.

“Ahoj všichni. Chci jen říct, že po celou dobu svého působení v organizaci UFC říkám, že mým hlavním cílem je titul v UFC. A zatím se na tom stále nic nezměnilo. Držím se svých slov a nic se pro mě nemění. A vy ostatní byste se také měli držet svých slov. Řeknete, že s tebou nechci bojovat, nebo že s tebou chci bojovat a pak změníte své stanovisko. Tak kde je pravda? Získám titul tou nejrychlejší cestou. To slibuji.”


Sleduj turnaj UFC 264: Poirier vs. McGregor 3 ŽIVĚ a ZDARMA

Největší světová organizace MMA přichází s nejočekávanějším turnajem letošního léta, který se uskuteční před vyprodanou halou v Las Vegas SLEDUJ ŽIVĚ ZDE – v noci z 10. na 11.7.


Zdroj: Instagram Jiří Procházka | MMA Fanatik


Sleduj turnaj UFC Fight Night: Dariush vs. Tsarukyan ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další turnaj největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v sobotu 2.12.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ