DomůUFCJiří Procházka posílá Blachowiczovi a Rakicovi jasný a stručný vzkaz: Stojím si...

Jiří Procházka posílá Blachowiczovi a Rakicovi jasný a stručný vzkaz: Stojím si za svými slovy a vy byste měli také!

Ihned po vítězství Jiřího Procházky nad Dominickem Reyesem se začalo mluvit o tom, že právě on bude po Teixeirovi dalším titulovým vyzyvatelem v polotěžké váze UFC.

Zdroj: UFC

Titulový zápas mezi Janem Blachowiczem a Gloverem Teixeirou se uskuteční 30. října a jméno českého bojovníka se mnohokrát skloňovalo v souvislosti s tím, že by se mohl stát náhradníkem pro tento souboj.

Zatím však není nic potvrzeno. Před několika dny mluvil šampion Blachowicz o tom, že by se podle něj měl Procházka o post příštího vyzyvatele utkat s Aleksandarem Rakicem. Sám Rakic Blachowiczova slova kvitoval, protože z jeho pohledu by to mohla být rychlejší cesta k titulu, ačkoli souboj s Jiřím Procházkou ještě donedávna do jeho plánů nezapadal.

Náš bojovník se nyní na vyjádření obou bojovníků rozhodl zareagovat. Prostřednictvím videa, které umístil na své sociální sítě, posílá Blachowiczovi a Rakicovi stručný, ale jasný vzkaz.

“Ahoj všichni. Chci jen říct, že po celou dobu svého působení v organizaci UFC říkám, že mým hlavním cílem je titul v UFC. A zatím se na tom stále nic nezměnilo. Držím se svých slov a nic se pro mě nemění. A vy ostatní byste se také měli držet svých slov. Řeknete, že s tebou nechci bojovat, nebo že s tebou chci bojovat a pak změníte své stanovisko. Tak kde je pravda? Získám titul tou nejrychlejší cestou. To slibuji.”


Sleduj turnaj UFC 264: Poirier vs. McGregor 3 ŽIVĚ a ZDARMA

Největší světová organizace MMA přichází s nejočekávanějším turnajem letošního léta, který se uskuteční před vyprodanou halou v Las Vegas SLEDUJ ŽIVĚ ZDE – v noci z 10. na 11.7.


Zdroj: Instagram Jiří Procházka | MMA Fanatik

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ