DomůUFCJon Jones je přesvědčený, že i za 10 let bude na vrcholu

Jon Jones je přesvědčený, že i za 10 let bude na vrcholu

Jon Jones, šampion polotěžké váhy organizace UFC, je už několik let považovaný za jednoho z nejlepších bojovníků MMA na světě. A sám “Bones” si myslí, že bude na vrcholu i za 10 let.

Embed from Getty Images

Lídr rankingu P4P, šampion polotěžké váhy a držitel nejdelší série vítězných utkání – Jon Jones si prostě věří.

“Vždycky jsem někde hluboko uvnitř sebe věřil, že budu tam, kde jsem dnes. A teď jsem nadšený tím, kde se vidím za 10 let. Věřím, že pořád budu na vrcholu. Vždycky jsem byl silně přesvědčený, že můžu být nejlepší v historii tohoto sportu a vím, že za to vděčím jen své víře a tvrdé práci.”

Za deset let bude Jonesovi 42 let. Když vidíme, jak rychle se v MMA rodí nové hvězdy, zdá se, že pro něj může být velmi těžké udržet se na vrcholu tak dlouhou dobu. Na druhou stranu, Jon Jones už mnohokrát prokázal, jak je výjimečný. Ano, dopingové prohřešky a skandály mimo oktagon na něj vrhají trochu toho špatného světla, nicméně ze sportovního hlediska je “Bones” fenoménem.

A o tom nás může přesvědčit už´o tomto víkendu, kdy se na turnaji UFC 247 v Houstonu utká s Dominickem Reyesem.

Zdroj:  Instagram Jon Jones | mmaweekly.com

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ