DomůUFCJon Jones: Mé jméno si bude svět bojových umění pamatovat i po...

Jon Jones: Mé jméno si bude svět bojových umění pamatovat i po mé smrti

Jon Jones naznačil, že ještě v UFC neřekl své poslední slovo. Říká, že zápas přijde, neví však kdy. A to přesto, že šéf organizace Dana White se k osobě “Bonese” staví s čím dál větší lhostejností.

Zdroj: UFC

Všichni byli přesvědčeni o tom, že Jonesovým nejbližším protivníkem bude Francis Ngannou. “Bones” se však nedokázal s UFC dohodnout na finančních podmínkách. UFC tedy nakonec sestavila zápas Francis Ngannou vs. Derrick Lewis a “Bonesovi” nabídla zápas se Stipe Miocicem. To však Jones rázně odmítl. Na to reagoval Dana White tím, že řekl, že už jej Jones nezajímá a je mu jedno, jestli ještě někdy bude bojovat nebo ne.

Tato slova vyvolala diskusi na téma budoucnosti Jona Jonese. Ten pak reagoval prostřednictvím sociálních sítí, když se rozhodl odpovědět na některé dotazy fanoušků. Oznámil, že i když si teď dává pauzu, do oktagonu se vrátí. Není si však jistý tím, kdy to bude.

“Mé jméno si bude svět bojových umění pamatovat i po mé smrti. Můj první zápas po návratu bude opravdu něco. Bez ohledu na to, kdy se to stane.”

Zdroj: Twitter Jon Jones

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ