Jon Jones: Mé jméno si bude svět bojových umění pamatovat i po mé smrti

Jon Jones naznačil, že ještě v UFC neřekl své poslední slovo. Říká, že zápas přijde, neví však kdy. A to přesto, že šéf organizace Dana White se k osobě “Bonese” staví s čím dál větší lhostejností.

Zdroj: UFC

Všichni byli přesvědčeni o tom, že Jonesovým nejbližším protivníkem bude Francis Ngannou. “Bones” se však nedokázal s UFC dohodnout na finančních podmínkách. UFC tedy nakonec sestavila zápas Francis Ngannou vs. Derrick Lewis a “Bonesovi” nabídla zápas se Stipe Miocicem. To však Jones rázně odmítl. Na to reagoval Dana White tím, že řekl, že už jej Jones nezajímá a je mu jedno, jestli ještě někdy bude bojovat nebo ne.

Tato slova vyvolala diskusi na téma budoucnosti Jona Jonese. Ten pak reagoval prostřednictvím sociálních sítí, když se rozhodl odpovědět na některé dotazy fanoušků. Oznámil, že i když si teď dává pauzu, do oktagonu se vrátí. Není si však jistý tím, kdy to bude.

“Mé jméno si bude svět bojových umění pamatovat i po mé smrti. Můj první zápas po návratu bude opravdu něco. Bez ohledu na to, kdy se to stane.”

Zdroj: Twitter Jon Jones

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
UFCZahraniční MMA