DomůUFCJon Jones: Mé jméno si bude svět bojových umění pamatovat i po...

Jon Jones: Mé jméno si bude svět bojových umění pamatovat i po mé smrti

Jon Jones naznačil, že ještě v UFC neřekl své poslední slovo. Říká, že zápas přijde, neví však kdy. A to přesto, že šéf organizace Dana White se k osobě “Bonese” staví s čím dál větší lhostejností.

Zdroj: UFC

Všichni byli přesvědčeni o tom, že Jonesovým nejbližším protivníkem bude Francis Ngannou. “Bones” se však nedokázal s UFC dohodnout na finančních podmínkách. UFC tedy nakonec sestavila zápas Francis Ngannou vs. Derrick Lewis a “Bonesovi” nabídla zápas se Stipe Miocicem. To však Jones rázně odmítl. Na to reagoval Dana White tím, že řekl, že už jej Jones nezajímá a je mu jedno, jestli ještě někdy bude bojovat nebo ne.

Tato slova vyvolala diskusi na téma budoucnosti Jona Jonese. Ten pak reagoval prostřednictvím sociálních sítí, když se rozhodl odpovědět na některé dotazy fanoušků. Oznámil, že i když si teď dává pauzu, do oktagonu se vrátí. Není si však jistý tím, kdy to bude.

“Mé jméno si bude svět bojových umění pamatovat i po mé smrti. Můj první zápas po návratu bude opravdu něco. Bez ohledu na to, kdy se to stane.”

Zdroj: Twitter Jon Jones


Sleduj turnaj UFC Vegas 76: Strickland vs. Magomedov ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v noci ze soboty 1.7. na neděli 2.7.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
82SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ