Jon Jones se připravuje na svůj debut v těžké váze: Na tlusťocha se pohybuji celkem dobře

Jon Jones se intenzivně připravuje na své působení v těžké váze UFC. A je potřeba se připravit na to, že s největší pravděpodobností uvidíme jiného “Bonese”, než na jakého jsme byli zvyklí.

Zdroj: Vengo Films, CC BY 3.0, via Wikimedia Commons

Na svých sociálních sítích Jones často publikuje videa ze své přípravy, v níž převažují silové tréninky. Naposledy se však prezentoval videem, ve kterém je zachycen při tréninku na lapách.

Jon Jones (26-1, 1 NC) prohrál ve své kariéře jen jednou, a to ještě diskvalifikací. V minulosti porazil takové soupeře, jako jsou Alexander Gustafsson, Dominick Reyes, Daniel Cormier, Ryan Bader, Thiago Santos, Rashad Evans nebo Vitor Belfort.

Mnohými odborníky je “Bones” považován za nejlepšího zápasníka bez rozdílu vah. Nyní se tedy připravuje na výzvu v podobě nejtěžší váhové kategorie UFC a bude moci dokázat, že je to skutečně pravda.

Šéf největší světové organizace MMA Dana White dal jasně najevo, že Jones se ve svém debutu v těžké váze utká s vítězem duelu Stipe Miocic vs. Francis Ngannou. K zápasu by mělo dojít v létě letošního roku.

Zdroj: Twitter Jon Jones | Instagram Jon Jones

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz

Sleduj a odebírej náš Youtube kanál

KATEGORIE
UFCVideaZahraniční MMA