DomůUFCJon Jones: Žádný jiný zápas pro mě neznamenal tolik jako souboj se...

Jon Jones: Žádný jiný zápas pro mě neznamenal tolik jako souboj se Stipe Miocicem

Jon Jones se netají tím, že zápas se Stipe Miocicem je pro něj tím nejdůležitějším soubojem v kariéře.

Na UFC 285, které se konalo 4. března v Las Vegas, se Jon Jones úspěšně vrátil do oktagonu UFC a rychle si poradil s Cirylem Ganém. Získal tak titul šampiona v těžké váze.

Ve svém dalším zápase se Jones utká se Stipe Miocicem, který je někdy považován za nejlepšího bojovníka těžké váhy v historii MMA. Právě tento neformální titul působí na Jona Jonese jako magnet. V rozhovoru pro ESPN Jones prohlásil:

“Nikdy pro mě žádný zápas neznamenal víc, než výhra nad Stipe Miocicem. Nemyslím si, že bych někdy bojoval s někým, kdo je považován za nejlepšího bojovníka všech dob, a Stipeho lidé považují za nejlepšího bojovníka všech dob v těžké váze. Žádný z mých bývalých soupeřů, které jsem porazil, nebyl považován za nejlepšího v historii, takže nadcházející souboj nejlepšího s nejlepším pro mě znamená opravdu víc, než jakýkoli zápas, který jsem vybojoval v minulosti.”

Jonu Jonesovi je 35 let. V UFC byl v minulosti dlouholetým dominátorem polotěžké váhy. Nedávno se po více než tříleté pauze vrátil do oktagonu a získal titul šampiona královské divize. Podle šéfa UFC není pochyb o tom, že Jon Jones je nejlepším bojovníkem všech dob bez rozdílu vah.

Po nedávném vítězství nad Ganém a aktualizaci žebříčku UFC je Jones samozřejmě na vrcholu královské váhové kategorie, ale po několikaleté pauze se vrátil i na první místo v žebříčku nejlepších bojovníků bez rozdílu vah.

Zdroj: ESPN

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ