DomůUFCJsi malý brácho! První setkání Khamzata Chimaeva s Gilbertem Burnsem

Jsi malý brácho! První setkání Khamzata Chimaeva s Gilbertem Burnsem

Khamzat Chimaev a Gilbert Burns se poprvé setkali před galavečerem UFC 273. K setkání, během kterého spolu oba bojovníci prohodili pár slov, došlo v hotelu.

Kamery UFC zachytily okamžik, kdy na sebe oba bojovníci narazili, když vycházeli ze sauny.

“Jsi malý, brácho,” vykřikl Čečenec na pozdrav a přistoupil k Brazilci. “Musíš víc jíst, bratře. Jez banány, jez čokoládu.”

Bojovníci si pevně podali ruce.

“Ukaž mi svou sílu bratře,” řekl Khamzat.

“Ukážu ti ji v sobotu,” odpověděl Gilbert s úsměvem.

>>Sledovat celý turnaj zdarma můžete také ZDE.<<

Ze záběrů je zřejmé, že Khamzat Chimaev je výrazně větší a vyšší než Burns. Podle oficiálních údajů činí výškový rozdíl mezi oběma bojovníky 10 centimetrů. Za zmínku však stojí, že Brazilec dlouhá léta bojoval v lehké váze, zatímco Čečenec občas zápasí ve střední váze.

Souboj mezi “Borzem” a “Durinhem” může být pro velterovou váhu klíčový. Je velmi pravděpodobné, že vítěz jejich vzájemného souboje by se mohl stát dalším titulovým vyzyvatelem a změřil by síly s vítězem souboje Usman vs. Edwards, který se chystá na léto.

Zdroj: Twitter Frontkick.online | Twitter Blockasset

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ