Justin Gaethje zahazuje prozatímní pás šampiona UFC (video)

Justin Gaethje během turnaje UFC 249 porazil Tonyho Fergusona a stal se držitelem prozatímního pásu šampiona UFC v lehké váze. Ještě v oktagonu však pás symbolicky zahodil.

Embed from Getty Images

Justin Gaethje porazil legendu a získal prozatímní pás šampiona lehké váhy organizace UFC. To mu ale nestačí. Ještě před pozápasovým rozhovorem, sundal pás a odhodil jej na zem.

V následném rozhovoru řekl, že čeká na největší výzvu ve své kariéře. Chce se totiž utkat o pravý pás s neporaženým šampionem Khabibem Nurmagomedovem.

Joe Rogan se po zápase, ještě v oktagonu, Gaethjeho zeptal:

“Nechceš ten pás?”

A Gaethje odpověděl:

“Chci ten pravý pás.”

V další části rozhovoru se pak Rogan ptal Justina na okolnosti týkající se samotného zápasu a také přípravy na něj, obzvláště, když měl na přípravu poměrně málo času.

“Věděl jsem, že do hry vstupuje zabiják Justin. Všechno je v pořádku. Cítím, jak v mým žilách proudí adrenalin. Dřel jsem na to opravdu tvrdě. Nikdy se nedívám zpátky. Je potřeba být den ode dne lepším.”

“Na bitvu s Fergusonem mě připravoval jeden z nejlepších trenérů na světě. Dříve jsem inkasoval velké množství úderů. To si na téhle úrovni nemůžeš dovolit. Teď je přede mnou Khabib a já mám radost, že budu reprezentovat Spojené státy proti Dagestánu, proti Rusku. Nemůžu se dočkat.”

“Před zápasem jsem lidem ve svém rohu řekl, že jsem dnes připraven v oktagonu zemřít. To je moje pravá mentalita.”

Pokud by mělo dojít k zápasu mezi Justinem Gaethjem a Khabibem Nurmagomedovem, stane se tak s největší pravděpodobností v období letních prázdnin nebo na podzim. 23. května končí Ramadán a to znamená, že se Khabib bude moci vrátit k tréninku.

Zdroj: Youtube UFC | BT Sport

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz

Sleduj a odebírej náš Youtube kanál

KATEGORIE
UFCVideaZahraniční MMA