DomůUFCKamaru Usman by se rád utkal se St-Pierrem: Stále trénuje a pořád...

Kamaru Usman by se rád utkal se St-Pierrem: Stále trénuje a pořád se motá kolem UFC

Kamaru Usman nedávno prohlásil, že by se rád utkal s Georgesem St-Pierrem. Zdůraznil ale, že si uvědomuje, že to může být jen jeho nesplněný sen. Šampion polotěžké váhy ve skutečnosti nevěří, že by k takovému zápasu mohlo někdy dojít.

Zdroj: UFC

Na turnaji UFC 268 uhájil Kamaru Usman, v odvetě s Colbym Covingtonem, popáté svůj pás šampiona veltrové váhy. Porazil prakticky všechny přední bojovníky veltrové divize UFC, a proto hledá další výzvy.

Jeho dominance ve veltru zapříčinila, že je srovnáván s legendárním Georgesem St-Pierrem, který byl svého času dlouholetým šampionem stejné váhy. Usman by proti souboji se St-Pierrem nic nenamítal, i když předpokládá, že “GSP” je už ve sportovním důchodu. Jedním dechem však dodává, že u Kanaďana si nikdy nemůžete být ničím jistí.

“Georges je jako duch, který pronásleduje tuto divizi. Když byl šampionem Robbie Lawler nebo později Tyron Woodley, GSP stále strašil celou divizi. Několik let tady není, pak se vrátí a sebere vám titul. Stále trénuje a pořád se motá kolem.”

Georges St-Pierre se v oktagonu objevil naposledy v roce 2017 na turnaji UFC 217, kdy se vrátil z důchodu a utkal se s Michaelem Bispingem o pás ve střední váze. Bispinga porazil ve třetím kole submisí, stal se šampionem a pak zase odešel na odpočinek.

Zdroj: Full Send Podcast

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ