DomůCZ/SK MMAKarlos "Terminátor" Vémola: Chci odvetu!

Karlos “Terminátor” Vémola: Chci odvetu!

Dřel jako kůň, aby si splnil svůj sen. Všechno a všechny odsunul na druhou kolej, jen aby se mohl soustředit na přípravu na “Zápas století”. Tuny odříkání, bolesti, potu a slz. To vše se proměnilo v prach, když jej v pražské O2 aréně přesná pěst Attily Végha poslala na zem…KO. Vše pro co žil, pro co dýchal a za čím se tak hnal je definitivně pryč.

Alespoň to tak vypadalo v prvních chvílích po ukončení utkání a také na tiskové konferenci po zápase. Bylo evidentní, že Karlos s takovým scénářem nepočítal. Jednoduše nevěděl co bude dále.

Ale netrvalo to dlouho a je jasné, že se přepočítali ti, kteří si mysleli, že to Karlos zabalí a odejde do zápasnického důchodu. S jednodenním odstupem Karlos nahrál nové vyjádření, ve kterém děkuje svým fanouškům a také vyzývá promotéry Ondřeje Novotného a Pavola Nerudu a samozřejmě také Atiilu Végha k odvětě, která by se podle něj měla uskutečnit na Slovensku.

https://www.facebook.com/oktagonvyzva/videos/544491533051488/

Zdroj: Facebook OKTAGON MMA

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ