Foto: OKTAGON MMA

Karlos “Terminátor” Vémola: Chci odvetu!

Dřel jako kůň, aby si splnil svůj sen. Všechno a všechny odsunul na druhou kolej, jen aby se mohl soustředit na přípravu na “Zápas století”. Tuny odříkání, bolesti, potu a slz. To vše se proměnilo v prach, když jej v pražské O2 aréně přesná pěst Attily Végha poslala na zem…KO. Vše pro co žil, pro co dýchal a za čím se tak hnal je definitivně pryč.

Alespoň to tak vypadalo v prvních chvílích po ukončení utkání a také na tiskové konferenci po zápase. Bylo evidentní, že Karlos s takovým scénářem nepočítal. Jednoduše nevěděl co bude dále.

Ale netrvalo to dlouho a je jasné, že se přepočítali ti, kteří si mysleli, že to Karlos zabalí a odejde do zápasnického důchodu. S jednodenním odstupem Karlos nahrál nové vyjádření, ve kterém děkuje svým fanouškům a také vyzývá promotéry Ondřeje Novotného a Pavola Nerudu a samozřejmě také Atiilu Végha k odvětě, která by se podle něj měla uskutečnit na Slovensku.

Po-zápasové vyjádření 💪

Zveřejnil(a) OKTAGON MMA dne Neděle 10. listopadu 2019

Zdroj: Facebook OKTAGON MMA

KATEGORIE
České MMAOstatníVidea

Napiš komentář

*

*

PŘEČTI SI TAKÉ

  • Oktagon 15: Celý zápas Végh vs Vémola

    Zápas století mezi Attilou Véghem a Karlosem Vémolou je minulostí. Pokud jej stále ještě nemáte dost, podívejte se spolu s námi na celé video souboje mezi českou a slovenskou legendou MMA. Zdroj:...
  • Oktagon 15 – výsledky

    Kompletní výsledky sobotního turnaje Oktagon 15, který vstoupil do dějin. A to nejen rekordní návštěvou, ale především svými výsledky, obzvláště tím v hlavním zápase večera, ve kterém Attila “Pumukli” Végh porazil...