DomůCZ/SK MMAKarlos Vémola tipuje titulový souboj Pirát vs. Kincl!

Karlos Vémola tipuje titulový souboj Pirát vs. Kincl!

Již tuto sobotu nás čeká dlouho očekávaný souboj o titul šampiona střední váhy organizace OKTAGON MMA. Tím byl ještě před rokem Karlos Vémola, ale kvůli nesplnění váhového limitu v zápase s Ďatelinkou o pás přišel.

Dočasný pás tak získal jeho rival Samuel „Pirát Krištofič. Nyní nás tedy konečně čeká bitva o právoplatného šampiona divize. Zraněného Vémolu zastoupí jeho další rival Patrik Kincl, který se jeví jako velký favorit. Jak tedy Vémola tento souboj vidí a bude někomu držet pěsti?

„Budu určitě fandit Krištofičovi, protože s ním mám něco rozdělaného. Měl jsem s ním původně nastoupit na Štvanici, to se bohužel nestalo a já bych to rád dokončil, takže jsem domluvený s Ondrou Novotným, že první návratový fight bude s Krištofičem, ať se stane cokoliv. Proto mu budu fandit, moc bych si přál, aby měl titul, o který bych s ním pak zápasil na Štvanici.”

Ale myslím si, že vyhraje Kincl. A jak? Vzhledem k tomu, že jsem viděl, jak boxoval Pirát a jak Kincl, tak si myslím, že Krištofič bude sázet na svůj postoj, ale tam ho Patrik velice rychle přepere. Pirát si uvědomí, že ani v postoji cesta nevede. Vůbec bych se nedivil, kdyby to skončilo velice rychle nějakou submisí v prvním nebo druhém kole. Vyhraje Kincl,” ukázal svůj pohled na tento zápas pro Deník Sport.

Kromě Vémoly tento souboj tipovali i ostatní přední zápasníci a postavy domácího MMA. Drtivá většina přitom věří ve vítězství Kincla. Jediný Atilla Végh logicky věří svému svěřenci. I fanoušci věří spíše Kinclovi, což ukazují i kurzy na Tipsportu, kde je aktuální kurz na výhru Krištofiče ve výši 4.04.

Zdroj: Deník Sport, Tipsport

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ