DomůUFC„Když se podívám nahoru, oko se nepohne” – Karolina Kowalkiewicz o zranění...

„Když se podívám nahoru, oko se nepohne” – Karolina Kowalkiewicz o zranění oka na UFC Auckland (video)

Karolina Kowalkiewicz se prostřednictvím sociálních sítí podělila s fanoušky o nové informace, týkající se jejího zdravotního stavu.

Embed from Getty Images

Připomeňme, že Karolina během turnaje UFC on ESPN+ 27 v Aucklandu, utrpěla v zápase s Xiaonan Yan vážné zranění oka.

“Mám prasklou očnici a poškozenou maxilární dutinu. Oko trochu zapadlo do maxilární dutiny a dá se s ním jen minimálně pohybovat. Je tam skříplý nějaký nerv a kvůli tomu špatně vidím. Vidím dvojitě.”

“Oko vypadá docela normálně, ale celý obraz se mi točí a vibruje. Doufám, že se mi podaří vám ukázat o co jde. To oko se, obzvláště když se podívám vzhůru, nepohybuje.”

Karolina Kowalkiewicz dále vysvětlila, že nosí brýle, které jí to zraněné oko zakrývají, protože, když se dívá oběma, vidí rozmazaně a vše se kolem ní točí.

Polka přesto neztrácí dobrou náladu, protože věří, že vše bude v pořádku. Už ve čtvrtek ráno se vydá na kliniku MML ve Varšavě, kde podstoupí operaci. Lékaři ji implantují titanovou destičku, která oko podepře. Dále jí vyčistí a rozšíří maxilární dutinu a narovnají nosní přepážku.

Přejeme polské válečnici, ať vše dobře dopadne a samozřejmě brzké uzdravení.

Zdroj: Twitter Chamatkar Sandhu | Twitter Karolina Kowalkiewicz

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ