DomůUFCKhabib dostal nabídku na zápas s Mayweatherem Juniorem! 100 milionů dolarů na...

Khabib dostal nabídku na zápas s Mayweatherem Juniorem! 100 milionů dolarů na stole, ale Rus odmítl

Bývalý šampion lehké váhy UFC a jeden z nejlepších bojovníků v historii bojových sportů Khabib Nurmagomedov dostal nabídku zápasu s Floydem Mayweatherem Juniorem. Na stole se údajně objevilo 100 milionů dolarů!

Zdroj: UFC

Informace přinesl manažer ruské legendy Ali Abdelaziz v podcastu “Hotboxin’ with Mike Tyson”.

“Khabib dostal nabídku na 100 milionů dolarů za zápas s Floydem Mayweatherem Jr., a to poté, kdy odešel do sportovního důchodu. 100 milionů dolarů. Můžete se zeptat Floyda. Zeptejte se kohokoli, koho se to týkalo. Khabib takovou nabídku dostal, ale odmítl ji, protože odešel na odpočinek a slíbil matce, že už nebude bojovat. Chtěl dodržet slovo, které dal matce. Řekl ale, že pokud by matka souhlasila s jeho dalším soubojem, pravděpodobně by do zápasu s Mayweatherem šel.”

Zdroj: Podcast “Hotboxin’ with Mike Tyson”

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ