DomůUFCKhabib Nurmagomedov je přesvědčený o tom, že Conor McGregor skončil

Khabib Nurmagomedov je přesvědčený o tom, že Conor McGregor skončil

Khabib Nurmagomedov se vyjádřil k chování Conora McGregora v souvislosti se zápasem s Dustinem Poirierem na turnaji UFC 264. Podle legendárního bojovníka se MMA ubírá špatným směrem, pokud lidé podporují takové sportovce jako je “The Notorious”.

Zdroj: UFC

Před třetím zápasem s Poirierem Ir v médiích útočil na svého soupeře a provokoval ho při každé možné příležitosti. A ani po zápase se toho moc nezměnilo – McGregor ještě v oktagonu pokřikoval urážky směrem ke svému protivníkovi a jeho manželce. V rozhovoru pro ESPN se Khabib Nurmagomedov vyjádřil k chování svého bývalého soupeře, ke kterému má velké výhrady.

“Peníze a sláva vám ukáží, kdo jste. Říká se, že peníze a sláva lidi mění. Ale tak to není. Když se objeví peníze a sláva, ukáže to, jací skutečně jste. Co udělal McGregor? Udeřil starého muže v baru. Když vidíte, co všechno udělal, uvědomíte si, že je to přesně tak, jak řekl Dustin – ten chlap je hov*o.”

“Na Twitteru jsem viděl spoustu příspěvků na jeho podporu. Jak můžete podporovat takového člověka? Když ho sledují děti, mladší generace, všichni, kdo se dívají na tento sport? Pokud chcete propagovat zápas, propagujte ho. Ale takhle? Pokud bude komunita MMA podporovat špatné lidi, pak se tento sport ubírá špatným směrem.”

Nurmagomedov také prezentoval svůj názor na McGregorův návrat do klece. Podle Rusa Ir “skončil” a na vrchol se už nevrátí.

“Kdyby si nezlomil nohu, mohl by se vrátit. Ale se zlomenou nohou už nikdy nebude kopat stejně. Nevěřím, že se vrátí na vrchol. Ještě není starý, ale to, co se mu stalo s hlavou, s nohou… Ten chlap je vyřízený. Skončil.”

Je vidět, že mezi Nurmagomedovem a McGregorem je stále obrovské napětí, které s největší pravděpodobností nikdy nezmizí.

Připomeňme, že oba borci se spolu utkali na turnaji UFC 229, kde Nurmagomedov ve čtvrtém kole donutil McGregora odklepat. Nyní je Rus na odpočinku a vypadá to, že se odvety mezi oběma muži už nikdy nedočkáme, i když prezident UFC by o takový zápas jistě měl zájem. Stojí za zmínku, že právě turnaj UFC 229 je s více než 2,4 milionem prodaných PPV nejúspěšnější akcí v historii UFC.


Sleduj turnaj UFC Vegas 31: Makhachev vs. Moises ŽIVĚ a ZDARMA

Návrat Mieshy Tate a jména jako Islam Makhachev, Thiago Moises nebo Mateusz Gamrot slibují kvalitní MMA podívanou SLEDUJ ŽIVĚ ZDE – v noci ze 17. na 18.7.


Zdroj: MMA Fighting | ESPN


Sleduj turnaj UFC Vegas 76: Strickland vs. Magomedov ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v noci ze soboty 1.7. na neděli 2.7.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
82SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ