DomůBellatorKhabibův bratranec, neporažený Usman Nurmagomedov, dal přednost Bellatoru před UFC

Khabibův bratranec, neporažený Usman Nurmagomedov, dal přednost Bellatoru před UFC

Velice talentovaný a dosud neporažený bojovník nastupující generace Usman Nurmagomedov, podepsal mnohaletý kontrakt s druhou největší organizací MMA na světě, s Bellatorem.

Foto: CBS Sports

Usman Nurmagomedov (11-0), který je bratrancem hvězdy UFC Khabiba Nurmagomedova, se stal profesionálním zápasníkem MMA v roce 2017 a od té doby stále nenašel svého přemožitele. Ve svém profesionálním debutu porazil submisí Imrana Abdieva. V dalších zápasech ukončil před časem například Dmitriho Berestovského, Isseie Moriyamu, Romea Njie a Gabriela Baiana. Ze svých 11 zápasů jich plných 10 ukončil před časem.

Představitelé organizace Bellator MMA oznámili, že Nurmagomedov bude bojovat v lehké váze a jeho debut v Bellatoru je naplánován na prosinec nebo leden. Jméno jeho prvního soupeře zatím není známo.

Dříve se spekulovalo, že bratranec Khabiba Nurmagomedova podepíše kontrakt s UFC. Nakonec tedy zvolil Bellator. Je vidět, že Scott Coker, šéf Bellatoru, mění svou strategii při podepisování zápasníků do jeho organizace. Dříve se organizace snažila získat veterány a bojovníky, kteří opustili UFC, nyní se soustředí na vyhledávání mladých talentů, kterým nabízí lepší finanční podmínky, než by jim nabídla UFC.

Zdroj: MMA Fighting | Instagram Khabib Nurmagomedov

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ