DomůUFCKhalil Rountree zvažuje konec kariéry

Khalil Rountree zvažuje konec kariéry

Khalil Rountree (8-4-1NC) zvažuje konec kariéry. Američan oznámil, že jeho příští zápas v organizaci UFC může být jeho posledním.

Embed from Getty Images

Další zápasník přemýšlí o tom, že pověsí rukavice na hřebík. Khalil Rountree oznámil, že jeho následující zápas může být jeho zápasem posledním. Zřejmě to ještě není definitivní volba 29letého borce, ale všechno ukazuje na to, že je jeho zápasnická kariéra v MMA u konce. Na Instagramu zveřejnil následující příspěvek:

Khalil Rountree je mezi fanoušky velmi oblíbený, a to především kvůli svému agresivnímu způsobu boje. Doufejme proto, že se jedná pouze o jeho snahu přilákat pozornost ke své osobě.

Zdroj: Instagram Khalil Rountree

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ