DomůUFCKomise zamítla protest Iona Cutelaby ohledně kontroverzního ukončení zápasu s Ankalaevem

Komise zamítla protest Iona Cutelaby ohledně kontroverzního ukončení zápasu s Ankalaevem

Komise DPOR státu Virginie rozhodla o zamítnutí protestu Iona Cutelaby po porážce od Magomeda Ankalaeva na únorovém turnaji UFC on ESPN+ 27.

Embed from Getty Images

Ion Cutelaba se pokusil odvolat proti rozhodnutí sudího v oktagonu, který za poměrně kontroverzních okolností zápas ukončil už po 38 vteřinách.

Členka komise Mary Broz-Vaughan médiím sdělila následující informace:

“Neexistuje žádný důkaz, který by podpořil tvrzení, že soudce Kevin MacDonald učinil rozhodnutí na základě jiných faktorů, než je jeho schopnost posoudit situaci, ve které byl tak, aby chránil bojovníky před zraněním. Rozhodčí má své pravomoci a je zodpovědný za zastavení, případně ukončení souboje, když se domnívá, že hráč je zraněn. Věřím, že rozhodnutí soudce MacDonalda je oprávněné a správné.”

UFC chtěla po kontroverzním zápase uspořádat okamžitou odvetu Cutelaby s Ankalaevem, která měla proběhnout 18. dubna na turnaji UFC 249. Pandemie koronaviru ovšem znemožnila jak pořádání turnaje, tak samotný přílet Ankalaeva do USA.

Připomeňme si ukončení zmiňovaného zápasu Cutelaba vs Ankalaev:

https://twitter.com/i/status/1233935729908211712

Zdroj: MMA Fighting | Twitter UFC

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ