DomůVideaKopl soupeře a praskaly kosti. Děsivá zlomenina nohy bojovníka MMA

Kopl soupeře a praskaly kosti. Děsivá zlomenina nohy bojovníka MMA

Bojovník MMA Willem Smith si během zápasu s Ivanem Strydomem, na turnaji Extreme Fighting Championship (EFC) 92 v Jižní Africe, přivodil ošklivé zranění.

Akce jihoafrické organizace začala tím nejhorším možným způsobem, když první zápas večera skončil děsivým zraněním jednoho z bojovníků.

Zápas nabídl divákům podobnou scénu, jaká byla k vidění v zápasech Chris Weidman vs. Anderson Silva 2, Uriah Hall vs. Chris Weidman nebo Dustin Poirier vs. Conor McGregor 3. Po ní zápas pro jednoho z bojovníků skončil nepříjemným zraněním.

Smith provedl vnější leg kick pravou nohou, po kterém se skácel k zemi. Kopem si totiž zlomil nohu v holeni. Naštěstí si Strydom i rozhodčí zranění okamžitě všimli a k žádným následným úderům nedošlo. Níže se podívejte na názorné video s nešťastným koncem.

Smith má za sebou šest zápasů v profi MMA a nutno říci, že jeho kariéra se nevyvíjí příliš dobře. “The Viking” prohrál pětkrát a pokaždé to bylo v prvním kole.

Je velice pravděpodobné, že kariéra jihoafrického těžkotonážníka je nyní, kvůli vážnému zranění, definitivně u konce.

Strydom má za sebou také šest zápasů profesionální kariéry, která není o moc úspěšnější, než je tomu u jeho soupeře.

Devětatřicetiletý bojovník ve své kariéře utrpěl čtyři porážky a připsal si dvě výhry.

Zdroj: LowKick MMA | Twitter EFC Worldwide

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ