LeBron James by se mnou v oktagonu nevydržel ani deset vteřin – Colby Covington atakuje hvězdu NBA

Colby Covington prostě miluje trash talk. Naposledy se o tom mohla přesvědčit basketbalová hvězda NBA LeBron James, se kterým se Colby pustil do křížku po svém posledním představení v oktagonu UFC.

Embed from Getty Images

Colby Covington se po svém vítězství nad Tyronem Woodleym rozhodl zaútočit na hvězdu Los Angeles Lakers, LeBrona Jamese. V rozhovoru po zápase nazval trojnásobného šampiona NBA “bezpáteřním zbabělcem”.

James nemeškal a na Covingtonova slova reagoval. Vzkázal mu, že kdyby se měli potkat v oktagonu, tak si Colby “nadělá do kalhot”. Za Jamese se pak postavilo velké množství fanoušků, kteří jej podpořili na sociálních sítích.

Ale to by nebyl Colby, aby Jamesova slova neglosoval. Na Twitteru se vysmál všem Jamesovým fanouškům, kteří věří, že by James vydržel v oktagonu s Covingtonem alespoň 10 vteřin. “Chaos” si do Jamese také rýpl v souvislosti s jeho bývalým spoluhráčem Delonte Westem, o kterém se svého času šuškalo, že má poměr s Jamesovou matkou Glorií. Colby napsal, že pokud by ten zbabělec (James) měl koule na to, aby někomu nakopal zadek, tak by West dávno přišel o zuby.

LeBron James je jedním z nejlepších basketbalistů historie. Třikrát vyhrál titul NBA (2012, 2013, 2016) a čtyřikrát se stal nejužitečnějším hráčem základní časti soutěže (2009, 2010, 2012, 2013).

Zdroj: Twitter Colby Covington

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
UFCZahraniční MMA