DomůCZ/SK MMALeo Brichta o svém působení v RFA: Konečně si jednou sáhnu na...

Leo Brichta o svém působení v RFA: Konečně si jednou sáhnu na pořádné peníze

Leo Brichta má za sebou debut v nové organizaci Real Fight Arena (RFA), jejíž první turnaj se konal v Bratislavě. V hlavním zápase večera porazil Tamirlana Dadaeva, už v prvním kole na submisi, a nepřipustil žádné překvapení.

Po zápase však Leo Brichta neskrýval zklamání z rychlého ukončení, protože chtěl svému soupeři dát za vyučenou za to, že neudělal váhu. Nakonec se jednalo o zápas v domluvené váze do 73 kg. A jak bývá zvykem, bojovník, který se nevejde do váhového limitu, musí odevzdat část své výplaty svému soupeři.

“Finanční kompenzace za to byla. Když přijde chlap, který řekne, že neudělá váhu a musíme jít catchweight nebo zápas zruší, je jasné, že musí dojít k vyrovnání.”

Český bojovník byl od oznámení svého přestupu z organizace OKTAGON MMA do RFA často zmiňován v souvislosti se smlouvou, jejíž podmínky měl údajně porušit. Tuto kapitolu však považuje za uzavřenou.

“Jistě, tenhle tlak mám na talíři každý den. Jsem zvyklý zápasit odmalička a věci kolem smlouvy už neřeším. To řeší pouze trenéři.”

Leo také hovořil o tom, zda má dobré vztahy s Ondřejem Novotným a prozradil, že si finančně polepšil. To měl být důvod, proč začal uvažovat o odchodu z organizace OKTAGON MMA.

“Velmi dobré vztahy? Nevím, kde se to vzalo. Spíš bych řekl… Když jsme si s Ondrou povídali, většinou bylo všechno v pořádku. Jenže když jsem si začal říkat o titulovou šanci nebo více peněz, nedělo se vůbec nic. Hlavně jsem přesvědčený, že jsem podepsal smlouvu jen na čtyři zápasy, ne na pět. A stejně to vidí i celý můj tým.”

“Takže jsem podepsal smlouvu s RFA v době, kdy jsem neměl smlouvu nikde jinde. A konečně si jednou sáhnu na pořádné peníze.”

A co si za vydělané peníze koupí? “To zatím netuším. Koupím si značkové boty a ledvinku, zaplatím si společnici na dva dny a ještě budu moci půjčit kamarádům.”

Leo také řekl, že už má soupeře pro svůj další zápas. Je prý velmi dobrý a v minulosti se už na domácí scéně představil.

Zdroj: MMA Fanatik | Kaočko

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ