Lucie Pudilová posílá vzkaz Szabové!

První a zatím jediná česká zápasnice v UFC Lucie Pudilová působí už rok v české organizaci OKTAGON MMA. Nasbírala zatím 4 výhry a 1 porážku a patří ke špičce žebříčku ženské bantamové váhy.

Zdroj: OKTAGON MMA

V žebříčku soupeří se slovenskou zápasnicí Lucií „Silent Killer“ Szabovou, která je stále neporažena. A právě Szabové posílá Pudilová vzkaz.

„30.12. pojďme do toho, diváci si to přejí, tak jim dejme co chtějí. Uskutečníme to a rozhodne se, kdo je nejlepší bojovnice v OKTAGONU!“ napsala Lucie Pudilová na svůj instagramový profil. U příspěvku označila jak Lucií Szabovou, tak promotéra organizace Ondřeje Novotného. Žádá si tak titulový duel na jubilejním turnaji OKTAGON 30 v pražské O2 areně.

Je však těžké říci, zda se tento duel uskuteční. Je tady totiž přemožitelka Lucie Pudilové, Talita Bernardo. Ta si totiž titulový duel zaslouží asi více než česká bojovnice. Uvidíme, jak se k věci postaví promotér, který tento duel zmiňoval před zápasem na Štvanici, ale po prohře Pudilové souboj odmítal. Je tady ale určitě velký tlak ze strany fanoušků, kteří tento zápas prostě chtějí vidět.

Zdroj: Instagram Lucie Pudilové

Sledujte nás také na našem FACEBOOKU, TWITTERU nebo INSTAGRAMU.

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
CZ/SK MMAOktagon MMA

PŘEČTI SI TAKÉ