DomůUFCManažer o Conoru McGregorovi: Trénuje každý den jako šílenec. Příští rok se...

Manažer o Conoru McGregorovi: Trénuje každý den jako šílenec. Příští rok se vrátí ve velkém zápase!

Vzhledem k tomu, že se Conor McGregor chystá vstoupit do filmového byznysu, všechny fanoušky zajímá, zda to negativně neovlivní jeho budoucí sportovní kariéru. Jeden z členů skupiny Paradigm Sports, která zastupuje Irovy zájmy, veřejnost ujistil, že rozhodně ne.

Každý, kdo se zajímá o MMA, jistě zná Conora McGregora (22-6). Díky svým schopnostem, ale i charismatu se vyšplhal na absolutní vrchol, na kterém ho pravděpodobně ještě dlouho nikdo nenahradí. Alespoň z mediálního hlediska, protože ze sportovního hlediska toho v posledních zápasech moc nepředvedl.

V letošním roce už s největší pravděpodobností McGregora v oktagonu UFC neuvidíme. Stále léčí své zranění, které utrpěl v posledním zápase s Dustinem Poirierem (28-7). Navíc se vyskytla šance předvést se v Hollywoodu. McGregor by si měl zahrát, po boku Jakea Gyllenhaala, v remaku filmu Hrozba smrti.

Tim Simpson, jeden z členů skupiny Paradigm Sports, která zastupuje Irovy zájmy, však v rozhovoru pro média prohlásil, že “Notorious” stále trénuje a příští rok se vrátí k nějakému velkému zápasu.

“Čas pracuje v jeho prospěch. Zranění se hojí a on se nadále připravuje na velký návrat. Mezitím se naskytla příležitost, aby si zahrál ve velkém hollywoodském filmu. Vše do sebe časově zapadá. Nadále je na dobré cestě a příští rok se vrátí ve velkém stylu.”

“Noha se stále zotavuje. Přesto trénuje jako šílený. Každý den má dva tréninky. Má s sebou celý McGregor Fast Team. Všechny lidi zodpovědné za zdraví, kondici, mentální přípravu nebo box. Trénuje velmi tvrdě. Je v úžasné formě.”

McGregor je považován za největší hvězdu v historii MMA. Ir je prvním dvojnásobným šampionem v organizaci UFC. V poslední době se mu však nedařilo nejlépe. Od roku 2016 vyhrál pouze jeden ze svých čtyř zápasů, a to proti Donaldu Cerronemu. Během tohoto období se musel dvakrát sklonit před uměním Dustina Poiriera a jednou Khabiba Nurmagomedova v titulovém zápase lehké váhy.

Zdroj: MMA Junkie

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ