DomůUFCMasvidal varuje Adesanyu před Romerem: "Můžeš se probudit v nemocnici"

Masvidal varuje Adesanyu před Romerem: “Můžeš se probudit v nemocnici”

Israel Adesanya (MMA 18-0) se ve svém dalším utkání v oktagonu UFC utká s Yoelem Romerem (MMA 13-4) a je si jistý svým jasným vítězstvím.

Embed from Getty Images

Jorge Masvidal, který patří do stejné tréninkové stáje jako Romero, však upozorňuje, že Yoel je ve skvělé formě.

“Yoel je připravený. Tréninkový kemp je skvělý. Je maximálně koncentrovaný na ten zápas. Nic jiného ho nezajímá. Je hladový. Myslím, že jeho poslední prohra se pro něj stala motivací. Vidím v něm oheň. Strašně moc se mi líbí.”

Masvidal v rozhovoru pro ESPN také řekl, že oceňuje Israelovi dovednosti, ale přesto by se měl mít před Romerem na pozoru.

“Izzy je hodně talentovaný a je skvělý v postoji. Ale myslím si, že nikdy nebojoval s někým takovým, jako je Yoel. Když je Yoel ve formě, představuje maximální nebezpečí. Má vynikající wrestling, umí ho použít v každé situaci a když nemáš špičkovou obranu proti porazům, můžeš si být jistý, že skončíš na zemi. Ale má i strašně tvrdé údery, ať už pěstí, lokty nebo koleny. Můžeš se klidně probudit v nemocnici. Už jsme měli možnost vidět, jak to udělal.”

Jorge očekává skvělý souboj.

“Myslím, že to bude parádní zápas. Vsadím si na svého kamaráda Romera, ale je potřeba pamatovat na to, že Izzy je jedním z nejlepších bojovníků, které jsem v poslední době viděl.”

Souboj Adesanyi a Romera proběhne už 8. března na turnaji UFC 248 v Las Vegas.

Zdroj:  ESPN.com

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ