DomůCZ/SK MMAMatěj Peňáz si zlomil ruku a jeho zápas s Vlastem Čepem je...

Matěj Peňáz si zlomil ruku a jeho zápas s Vlastem Čepem je v ohrožení

Necelé tři měsíce před dlouho očekávaným soubojem s Vlastem Čepem musí český bojovník Matěj Peňáz řešit vážný problém.

V přípravě na zápas si zlomil ruku a jeho souboj se slovensko-srbským bojovníkem je v ohrožení.

“Po návratu do Čech podstoupí operaci a dlouhodobou rekonvalescenci. Držíme palce, aby vše dobře dopadlo,” uvedla organizace OKTAGON MMA na svých sociálních sítích.

Zápas mezi Čepem a Peňázem se plánuje už více než dva roky. Poprvé se spolu měli utkat už v superfinále projektu OKTAGON Underground.

Nyní měli naplánovaný duel na bratislavský turnaj OKTAGON 42, který se má uskutečnit 29. dubna na zimním stadionu Ondřeje Nepely.

Jestli se do té doby stihne český bojovník uzdravit a ještě připravit, to je otázka. Organizace ale souboj zatím ještě nezrušila a čeká, jak dopadne operace a jak bude probíhat rekonvalescence.

Zdroj: Instagram OKTAGON MMA | Svet MMA

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ