DomůCZ/SK MMAMatěj Peňáz vyhlíží dalšího soupeře. Co by řekl na zápas s Patrikem...

Matěj Peňáz vyhlíží dalšího soupeře. Co by řekl na zápas s Patrikem Kinclem?

Matěj Peňáz na turnaji OKTAGON 50 v Ostravě porazil Oleho Magnora v prvním kole knokautem. Stalo se tak po necelé půlminutě jejich duelu.

Matěj Peňáz vyhrál všech osm svých zápasů v OKTAGONU a kromě jediného to vždy bylo knokautem. To je jeden z důvodů, proč věří, že by mohl brzy bojovat o titul ve střední váze.

Další zápas chce už koncem ledna v Newcastlu a jako soupeře zmínil Matthewa Bonnera. Matěj se však v posledních dnech vyjádřil také k možnému souboji s Kerimem Engizkem a potenciálnímu titulovému zápasu s Patrikem Kinclem.

Zápas s Engizkem?

“Také jsem o tom přemýšlel, ale napadlo mě to až později. Chci zápasit co nejdříve a další turnaj je v Anglii, takže už jsem řešil, že tam pojedu. Myslím, že Matthew Bonner je kvalitní soupeř, takže mě láká se s ním utkat.”

“Ale samozřejmě bych se rád utkal i s Engizkem. Je to dobrý postojář, který už strašně dlouho neprohrál. Má za sebou dva zápasy, ale zatím neměl nikoho ze špičky žebříčku. Určitě bych s ním ale rád změřil síly.”

Co by Matěj Peňáz řekl na souboj proti Patriku Kinclovi?

“Rozhodně si dovedu představit, že bych se s Patrikem utkal. Boj pro mě není nic osobního. Je to porovnání toho, kdo z nás dvou je lepší. Patrika mám rád jako člověka a respektuji ho jako zápasníka. Je pravda, že jsme spolu trénovali, ale už je to strašně dlouho. Bylo to na začátku mé kariéry v MMA. Patrik je skvělý a komplexní zápasník, který bojuje velmi inteligentně. Ale rozhodně si dokážu představit, že bych s ním bojoval.”

“V hlavě mám titul. Myslím, že už jsem legitimním vyzyvatelem. V OKTAGONU jsem bojoval osmkrát, všechno jsem vyhrál a sedmkrát jsem dal knokaut. Mám také nejvíce zápasů ze všech ve střední divizi,” vysvětlil Peňáz svůj nárok na pás.

Matěj Peňáz si dokáže představit, že by v ideálním případě mohl v červnu na velkém turnaji, který se bude konat na fotbalovém stadionu v Edenu, bojovat o titul. Nejdříve však musí zvládnout svůj další zápas. Navíc není jisté, kdo v té době bude šampionem, protože na konci měsíce je na programu zápas o titul ve střední váze mezi Patrikem Kinclem a Vlastem Čepem.

Zdroj: OKTAGON MMA | MMA Fanatik

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ