DomůKSWMateusz Legierski v KSW: "Chci se utkat s Normanem Parkem"

Mateusz Legierski v KSW: “Chci se utkat s Normanem Parkem”

Nedávno jsme informovali o tom, že šampion organizace OKTAGON MMA, Mateusz Legierski podepsal smlouvu s největší polskou organizací KSW. A jak to vypadá, Mateusz má i tam jen ty největší cíle.

Foto: OKTAGON MMA

Stanice Polsat Sport, během programu Koloseum, odvysílala videorozhovor s Mateuszem Legierskim, ve kterém se “Dynamit” prezentoval tak, jak jej známe:

“Chci se utkat s Normanem Parkem. Byl by to nádherný a atraktivní zápas, jak pro KSW, tak pro fanoušky. V každém zápase se ze sebe snažím dostat 100%. Chci, ať moje utkání končí knokautem. Pokud vše v KSW půjde podle mých představ, stanu se šampionem.”

Norman Parke se aktuálně připravuje na třetí souboj s Mateuszem Gamrotem, ale není vyloučeno, že se v budoucnosti cesty irského zápasníka a Mateusze Legierského nezkříží.

Zdroj: Polsat Sport

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ