DomůUFCMaycee Barber čeká devítiměsíční pauza

Maycee Barber čeká devítiměsíční pauza

Maycee Barber má přetrhané křížové vazy v koleni. Američanka se zranila během utkání s Roxanne Modafferi, během turnaje UFC 246.

Embed from Getty Images

Bucky Barber, otec zápasnice řekl, že Maycee ucítila bolest v koleni už během prvního kola. Je otázkou, proč lékař, který kontroloval zdravotní stav Barber mezi druhým a třetím kolem, nenařídil ukončení zápasu kvůli zranění. Ke zdravotnímu stavu Maycee se v té chvíli vyjádřil s tím, že jde o lehké nebo částečné poškození vazu. Sama Barber chtěla v utkání pokračovat a žádnou aktivitu, směřující k předčasnému ukončení souboje nebylo vidět ani v jejím rohu.

Bohužel lékařské vyšetření prokázalo vážné poranění kolena Maycee Barber, kterou nyní čeká minimálně devět měsíců léčby a rekonvalescence.

Zdroj:  ESPN.com | Twitter ESPN

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ