DomůUFCMichael Chiesa se chce utkat s Colby Covingtonem

Michael Chiesa se chce utkat s Colby Covingtonem

Michael Chiesa (MMA 16-4), který během turnaje UFC on ESPN+ 24 porazil Rafaela dos Anjose (MMA 29-13) věří, že udělal velký krok na cestě k titulovému zápasu.

Embed from Getty Images

“Porazil jsem borce, který je na pátém místě rankingu. Je to tvrďák. Dostal jsem se do malé skupiny lidí, kteří ho dokázali porazit. Chci bojovat s těmi nejlepšími. Testovat hranice svých možností. A mým cílem je zápas o titul.”

Chiesa si je však vědom toho, že ještě bude muset chvíli počkat, než se titulového zápasu dočká. Zatím si tedy vybral jméno svého dalšího soupeře:

“Když jsem porazil Rafaela, chci bojovat s někým z nejlepší pětky mé váhy. Chci zápasit s těmi nejlepšími a tak si myslím, že takový souboj s Colby Covingtonem by měl smysl.”

Covington je aktuálně na druhém místě rankingu UFC ve weltrové váze.

“Obvykle, když chci nějakého soupeře, tak ho dostanu, protože si vždy vybírám takové zápasy, která dávají smysl. Nevybírám si nějaké nesmyslné souboje. A zápas s Colbym smysl dává. Myslím, že ho dostanu.”

Zdroj:  MMA Junkie

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ