DomůUFCNejbohatší a nezranitelný aneb svět podle Conora McGregora

Nejbohatší a nezranitelný aneb svět podle Conora McGregora

Nemusíte být etablovaným fanouškem MMA, abyste znali Conora McGregora. “The Notorious” zkrátka ví, jak na sebe upoutat pozornost v kleci i mimo ni.

Za jeho postavením stojí roky nezpochybnitelné, tvrdé práce, talentu ale i jeho ostrý a mrštný jazyk. Jak se říká v našich končinách, “nedává puse zadarmo najíst”. Svými rétorickými schopnostmi je Conor schopný dostat se soupeřům pod kůži nebo rozvířit prudké debaty.

V jeho posledním prohlášení se mu podařilo skloubit všechny výše zmíněné aspekty v jedno.

Conor má, dle vlastního mínění, nejlepší grand and pound (sraž a dobij) v rámci celého MMA i nejkrásnější pleť.

Zdá se vám, že tato prohlášení spolu nemohou korespondovat? Inu opak je pravdou.

„Mám nejlepší grand and pound v celém světě MMA. Má procentuální úspěšnost ukončení ve skutečnosti netkví v horizontálním úderu mé levačky, jak si myslí většina lidí. Mé nejvyšší procento ukončení spočívá v přesnosti mých vertikálních (svislých/kolmých) úderů. Všichni jste v této hře nováčky. “Pažoúderníci”. Nechybí mi grand and pound. Jen nespadám do vaší úrovně. Zasáhnu obličej, hlavu a lebku. Pak se vaše kůže plně otevře, zato ta má je hladká, jako máslo. Ani si nerozcuchám vlasy. To je přesně ten důvod, proč mě mnoho těchto krys nenávidí. Jsem nejbohatší, jsem ten, kdo je nejvíc zlý a jsem nezranitelný. Každopádně, Krysáci, je skoro sezóna jachet. Nebo, jak tomu s oblibou říkám já, sezóna krásně karamelové pleti.”

Bez ohledu na Conorovu pleť, je nicméně mnohem běžnější, že takzvané dobití soupeře na zemi (ground and pound), následuje po takedownu, namísto po úderech z postoje.
Přesto si během celého svého pobytu v UFC McGregor připsal pouze pět takedownů, z toho čtyři přišly v jeho zápase proti Maxu Hollowayovi, kde byl nucen změnit taktiku kvůli utržení předního zkříženého vazu.

Podle dalších statistik také drtivé množství Irových úderů přišlo v postoji. Konkrétně 77,6 %. Což inklinuje k jeho oblíbené taktice, kdy soupeře sestřelí v postoji a následně jej dobije na zemi. Tento” Conorův styl” naposledy “ochutnal” Donald Cerrone.

Je velice pravděpodobné, že s tímto vyjádřením nebude spousta zápasníků souhlasit. Conor je však přesvědčený, že pro kohokoliv, kdo se v boji ocitne pod ním, to nedopadne dobře.

Zdroj: MMA Fighting | Twitter Conor McGregor

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ