DomůUFCNejvětší zku***syn v MMA: Masvidal poráží Diaze na UFC 244

Největší zku***syn v MMA: Masvidal poráží Diaze na UFC 244

Jorge Masvidal porazil Nata Diaze v hlavním zápase turnaje UFC 244 a stal se tak držitelem titulu “Největší zku***syn v MMA! Souboj byl ukončen lékařem po třetím kole. Důvodem byla hluboká a silně krvácející rána na obličeji Nata Diaze.

Embed from Getty Images

Hned na začátku utkání se Jorge Masvidal rozběhl proti Diazovi a naznačil útok “létajícím kolenem”, připomínajíc tak svůj předchozí boj s Benem Askrenem. Po chvíli se oba borci dostali do klinče, ve kterém lepší pozici zaujal Jorge. Po roztrhnutí klinče se Masvidal, který do utkání vletěl jako rozzuřený býk, vrhl na Diaze a zasypal ho několika rychlými boxerskými údery, na které nebyl Nate schopen reagovat, respektive zareagoval nejhůře jak mohl, ohnul se a v té chvíli jej Masvidal trefil kopem do hlavy. Diaz upadl, měl otevřenou ránu na obličeji, začal silně krvácet a byl otřesený. V této chvíli to vypadalo na rychlé Masvidalovo vítězství. Naštěstí se Nate poměrně rychle otřepal, zaujal obrannou pozici na zádech a přesto, že na něj soupeř stále útočil, snažil se aktivně bránit.

V polovině kola se oba zápasníci dostali opět do postoje. Diaz se pokoušel o klinče, ale Masvidal se dobře bránil. V posledních sekundách prvního kola se Natovi podařilo po dobré kombinaci zasáhnout protivníka několika údery.

Na začátku druhého kola se Nate Diaz snažil zkrátit vzdálenost, na kterou se bojovalo, vyvíjel tlak na soupeře a pokoušel se jej přitisknout k pletivu. Masvidal byl ale rychlejší, dokázal se atakům vyhýbat a byl to znovu on, kdo byl v úderech přesnější. Po chvíli trefil Diaze pravým hákem a ten se raději víceméně dobrovolně poroučel na zem, kam lákal Masvidala. Ten ale, vědom si kvality Nata na zemi, si jej nechal postavit.

Další průběh souboje se vyznačoval Diazovou snahou o klinče a Masvidalovými pěstmi a kopy. Upřímně řečeno, Diaz neměl proti Masvidalovi nic, čím by ho mohl porazit. Výjimkou byla snaha o páku na nohu ve druhém kole. Ale Diaz neměl pořádný záběr a tak se nic nezměnilo.

Třetí kolo bylo ve znamení Diazovi snahy o zvrat v podobě aktivnějšího boxu, ale ten večer patřil jasně Masvidalovi. Diaz byl po prvním Jorgeho ataku v prvním kole rozbitý a otřesený, silně krvácel a nebylo skutečně nic, čím by mohl průběh zápasu zvrátit. Masvidal navíc stále poměrně přesně trefoval, ať už hlavu soupeře nebo kopy jeho tělo. Na konci kola se borci dostali na zem, kde opět Masvidal z horní pozice zasypal Diaze sérií silných úderů.

Po třetím kole vstoupil do oktagonu lékař, aby zkontroloval stav Diazova krvácejícího zranění. Následně, k velké nespokojenosti všech diváků a hlavně obou protagonistů tohoto zápasu, ukončil zápas na TKO ve prospěch Jorgeho Masvidala.

https://twitter.com/UFCEurope/status/1190854842526392320?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1190854842526392320&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.mmarocks.pl%2Fjorge-masvidal%2Fufc-244-masvidal-diaz-wynik-walki

Zdroj: UFC.com | Twitter UFC | Twitter ESPN

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ