DomůVideaNeuvěřitelná taktika ruského zápasníka. Dostal tvrdé KO, přesto se stal vítězem

Neuvěřitelná taktika ruského zápasníka. Dostal tvrdé KO, přesto se stal vítězem

V Rusku jsou k vidění opravdu zajímavé věci. Jedna taková se svého času stala během turnaje organizace M1 Global. Ruský bojovník tam předvedl neobvyklou taktiku, která nakonec slavila úspěch.

Zdroj: Tyka17, CC BY-SA 4.0, via Wikimedia Commons

Zápasník v modrých trenkách čekal tři kola na zemi ve snaze donutit soupeře k zakázanému kopu. To se mu nakonec skutečně podařilo. Dostal sice tvrdé KO, ale jeho soupeř byl diskvalifikován a on se mohl radovat z vítězství.

Dostal KO, ale zvítězil. Moderátor Rusa po zápase pochválil za taktiku a přiznal, že z počátku nechápal, o co mu jde.

“Vyhráli jsme, protože jsme ho nachytali. Využili jsme pravidla a vyhráli jsme. On kopl a já jsem vítězem.”

Zdroj: MMA Fanatik | Instagram WWL MMA

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ