DomůUFCNevídané! Tragického rozhodčího stáhli uprostřed turnaje UFC 267

Nevídané! Tragického rozhodčího stáhli uprostřed turnaje UFC 267

Rozhodčí Vyacheslav Kiselev se stal antihrdinou turnaje UFC 267 v Abú Dhabí. V zápase mezi Elizeu Zaleskim dos Santosem a Benoitem St. Denisem předvedl katastrofální výkon, který několik odborníků označilo za nejhorší výkon rozhodčího v historii organizace.

Zdroj: Tyka17, CC BY-SA 4.0, via Wikimedia Commons

Francouz St. Denis dostával pořádně zabrat. Viditelně se nedokázal udržet na nohou a účinně se krýt před přívalem úderů. Rozhodčí měl zápas jasně zastavit. Přesto pustil řadu zbytečných úderů do hlavy St. Denise, které mohly mít fatální následky. Zvláště kontroverzní bylo druhé kolo, v němž St. Denis schytal 94 signifikantních úderů!

“Upřímně, tohle byl nejhorší výkon, jaký jsem kdy od rozhodčího v UFC viděl,” napsal Daniel Cormier na sociální síti.

Legenda rozhodčích John McCarthy to viděl stejně. “Panebože! Právě jsem viděl nejhorší práci rozhodčího v historii UFC! Prosím, nenechte ho rozhodovat žádný další zápas… nikdy!” napsal na sociální síti.

Kiselev “korunoval” svůj kontroverzní výkon ve třetím kole. St. Denis dostal prstem do oka a stěžoval si rozhodčímu: “Nevidím na jedno oko.” Ale Kiselev to ignoroval. Nezavolal lékaře, nepřerušil zápas, nic. Později, bez předchozího varování nebo upozornění, odebral Brazilci bod poté, co Francouze nechtěně zasáhl kolenem pod pás.

Kiselev, který kromě UFC “pískal” v M-1, GFC, RCC nebo Fight nights, měl být také rozhodčím úvodního zápasu hlavní karty mezi Volkanem Oezdemirem a Magomedem Ankalaevem. Po fiasku ve výše zmíněném zápase jej však organizace v polovině turnaje stáhla. Dá se předpokládat, že už nikdy nebude “pískat” v nejprestižnější organizaci.

Zdroj: UFC | MMA Fanatik

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ