DomůUFCNick Diaz o svém návratu do oktagonu UFC: Chci zápasit co nejdříve

Nick Diaz o svém návratu do oktagonu UFC: Chci zápasit co nejdříve

Nick Diaz je přesvědčený o tom, že je připravený se vrátit do oktagonu UFC. Veterán MMA se chce do klece největší světové organizace MMA vrátit co nejdříve.

Zajímavé je, že stále věří, že se může měřit s těmi nejlepšími, když zmiňuje zápasy proti Israelu Adesanyovi nebo Alexi Pereirovi.

Nick Diaz, bývalý šampion organizací Strikeforce FC a WEC, se do klece MMA vrátil po dlouhé soutěžní pauze, když se v září 2021 utkal v odvetě s Robbiem Lawlerem. Starší z populárních bratrů však zápas prohrál TKO ve třetím kole.

Po souboji s Lawlerem se ukázalo, že Diaz měl velké zdravotní problémy – bojoval s vážným zraněním krku.

Devětatřicetiletý Diaz byl minulý víkend hostem turnaje UFC 285 v Las Vegas, kde se novinářům svěřil se svými plány do budoucna. Ty jsou prosté. Diaz chce bojovat a chce bojovat co nejdříve.

“Chci bojovat co nejdříve. Ideálně s někým jako je Israel Adesanya nebo Alex Pereira. Vždycky chci bojovat jen s těmi nejlepšími.”

Starší bratr Natea Diaze má na svém kontě zápasy proti borcům jako jsou Anderson Silva, Carlos Condit, Georges St. Pierre nebo Paul Daley. Ze svých 26 kariérních vítězství si 21 připsal předčasným ukončením.

Nick Diaz bojoval od roku 2012 čtyřikrát. Bilance z těchto zápasů je 0-3, 1 NC. Není známo, proti komu organizace UFC postaví Diaze v jeho dalším zápase v oktagonu.

Zdroj: MMA Junkie

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ