DomůCZ/SK MMAOKTAGON 26: Pirát Krištofič si nic jiného než vítězství nepřipouští

OKTAGON 26: Pirát Krištofič si nic jiného než vítězství nepřipouští

Pirát Krištofič a Marcin Naruszczka se 24. července 2021 utkají v Praze o prozatímní titul organizace OKTAGON MMA ve střední váze! Do zápasu zbývá jen pár dní, ale protože Karlos musel ze zápasu odstoupit, Pirát neváhal ani vteřinu a v zápase jej zastoupí.

Zdroj: OKTAGON MMA

Karlos “Terminátor” Vémola se přes veškerou svou snahu nezúčastní turnaje OKTAGON 26 kvůli zánětu v lokti a také proto, že nedávno podstoupil operaci ramene. Do poslední chvíle dělal vše pro to, aby nastoupil, ale ve včerejším živém vysílání vysvětlil, že na loket upadl a pravděpodobně má natržený triceps.

Pirát se v kleci naposledy představil na nedávném turnaji OKTAGON 25, kde porazil Ala Matavaa.

Necelé dva týdny před turnajem OKTAGON 26 přijal Pirát možná největší výzvu své kariéry. Ve videu na sociálních sítích pak vysvětlil, proč zápas na poslední chvíli vzal.

“Přátelé, zdravím celý svůj tým, všechny své příznivce. Když něco vyšlete do vesmíru a budete na to myslet, vesmír vám to vrátí. Jdeme na zápas o vysněný titul přátelé. Na Štvanici za zraněného Karlose Vémolu. Na ten zápas se neuvěřitelně těším a nikdo nemusí mít obavy, že by to bylo narychlo. Na tento zápas jsem trénoval celý život, jak tady (v hlavě), tak tady (v pěstích), takže si nic jiného než vítězství nepřipouštím. Těším se na všechny své Piráty, kteří budou na Štvanici a kteří mě poženou k titulu a se kterými ho společně oslavíme. Těším se na vás!”

Zdroj: Instagram OKTAGON MMA | MMA Fanatik

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ