OKTAGON 26: Pirát Krištofič si nic jiného než vítězství nepřipouští

Pirát Krištofič a Marcin Naruszczka se 24. července 2021 utkají v Praze o prozatímní titul organizace OKTAGON MMA ve střední váze! Do zápasu zbývá jen pár dní, ale protože Karlos musel ze zápasu odstoupit, Pirát neváhal ani vteřinu a v zápase jej zastoupí.

Zdroj: OKTAGON MMA

Karlos “Terminátor” Vémola se přes veškerou svou snahu nezúčastní turnaje OKTAGON 26 kvůli zánětu v lokti a také proto, že nedávno podstoupil operaci ramene. Do poslední chvíle dělal vše pro to, aby nastoupil, ale ve včerejším živém vysílání vysvětlil, že na loket upadl a pravděpodobně má natržený triceps.

Pirát se v kleci naposledy představil na nedávném turnaji OKTAGON 25, kde porazil Ala Matavaa.

Necelé dva týdny před turnajem OKTAGON 26 přijal Pirát možná největší výzvu své kariéry. Ve videu na sociálních sítích pak vysvětlil, proč zápas na poslední chvíli vzal.

“Přátelé, zdravím celý svůj tým, všechny své příznivce. Když něco vyšlete do vesmíru a budete na to myslet, vesmír vám to vrátí. Jdeme na zápas o vysněný titul přátelé. Na Štvanici za zraněného Karlose Vémolu. Na ten zápas se neuvěřitelně těším a nikdo nemusí mít obavy, že by to bylo narychlo. Na tento zápas jsem trénoval celý život, jak tady (v hlavě), tak tady (v pěstích), takže si nic jiného než vítězství nepřipouštím. Těším se na všechny své Piráty, kteří budou na Štvanici a kteří mě poženou k titulu a se kterými ho společně oslavíme. Těším se na vás!”

Zdroj: Instagram OKTAGON MMA | MMA Fanatik

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
CZ/SK MMAOktagon MMAVidea

PŘEČTI SI TAKÉ