DomůCZ/SK MMAOKTAGON 31: Na vážení to mezi Kinclem a Pirátem vřelo, došlo na...

OKTAGON 31: Na vážení to mezi Kinclem a Pirátem vřelo, došlo na strkanici

Už dnes se, během turnaje OKTAGON 31, staneme poprvé svědky dvou titulových bitev v jeden večer!

V hlavním zápase večera se utkají Pirát Krištofič a Patrik Kincl ve střední váze. V hlavním předzápase si to rozdají Ronald Paradeiser a Losene Keita o prozatímní titul v lehké váze.

Včera proběhlo v Praze vážení bojovníků a bojovnic dnešního turnaje. Zápasníci, kteří se utkají v titulových bitvách splnili své váhové limity a jejich duelům tak nic nebrání. Většina ostatních bojovníků se do své váhy vešla, přesto se našlo pár výjimek.

Váhové limity nesplnil soupeř Jakuba Bahníka Ray Cucciniello, soupeřka Lucie Pudilové Priscila de Souza a Zdeněk Polívka o několik gramů. Všichni bojovníci ještě šli doshazovat, ale Lucie Pudilová a její trenér John Cavanagh již dříve oznámili, že pokud její soupeřka nesplní váhový limit, zápas se neuskuteční.

Pro OKTAGON 31 to je velká ztráta, protože už předtím turnaj přišel o zápas Andrej Kalašnik (jehož rodina má kořeny na Ukrajině) vs. Arthur Karavaev (ruský bojovník). Promotéři OKTAGONU Pavol Neruda a Ondřej Novotný se rozhodli stáhnout tento zápas z karty kvůli probíhající válce mezi Ruskem a Ukrajinou.

Zápas Montagnac vs. Toledo musel být také zrušen, a to kvůli zranění prvního jmenovaného.

Organizace tak přispěchala s náhradou a součástí turnaje tak budou dva zápasy pod pravidly UNDERGROUND. V nich se spolu utkají Radek Nepraš, který nastoupí proti trenérovi Priscily de Souzy Michaelu Deigo-Scheckovi a Marek Luštiak, který se v odvetě střetne s Luďkem Gregušem.

OKTAGON 31: Pirát vs. Kincl – výsledky vážení

Pirát Krištofič (83,65 kg) vs. Patrik Kincl (83,85 kg)– titulový zápas ve střední váze

Ronald Paradeiser (70,3 kg) vs. Losene Keita (70,3 kg) – zápas o prozatímní titul v lehké váze

Andrej Kalašník vs. Arthur Karavaev – zápas se ruší, kvůli válečnému konfliktu na Ukrajině

Zdeněk Polívka (84,3 kg) vs. Alex Lohoré (84,4 kg)

Lucie Pudilová (61,7 kg) vs. Priscila de Souza (63,4 kg) – Priscila de Souza nesplnila váhový limit, zápas se ruší

Vlasto Čepo (84,25) vs. Alexandre Silva (83,4 kg)

Jakub Bahník (70,5 kg) vs. Ray Cucciniello (71,3 kg)

Jakub Běle (84,4 kg) vs. Naglis Kanišauskas (83,6 kg)

Denis Farkaš (77,55 kg) vs. Max Handanagić (77,3 kg)

Michal Nepraš (72,45 kg) vs. Vladimír Lengál (72,8 kg)

Video z vážení:

Zdroj: OKTAGON MMA | YouTube OKTAGON MMA

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ