DomůCZ/SK MMAOKTAGON MMA expanduje do zahraničí! Víme, ve které zemi se letos poprvé...

OKTAGON MMA expanduje do zahraničí! Víme, ve které zemi se letos poprvé představí

Vedení organizace OKTAGON MMA se v minulosti netajilo svými ambiciózními plány na expanzi do zahraničí. A v tomto roce by se tyto plány měly stát skutečností!

V nejnovějším vydání podcastu MMA letem světem to potvrdil spolumajitel a promotér česko-slovenské jedničky na poli MMA Ondřej Novotný.

Byl dotázán, zda se letos v Německu uskuteční turnaj OKTAGON MMA. A Novotný s odpovědí neváhal.

“Určitě ano. Letos se chystáme na turnaj do Německa. Jsme rádi, že všechna omezení končí a že to pro nás všechny bude nové dobrodružství.”

V organizaci už působí několik zajímavých německých bojovníků, stačí zmínit Stephana Puetze, Tima Feuchta nebo Christiana Jungwirtha. Rozhodně se tedy máme na co těšit!

Zdroj: Podcast MMA letem světem

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ