DomůCZ/SK MMAOKTAGON MMA: Mateusz Legierski je zpátky! Kdo bude jeho prvním soupeřem?

OKTAGON MMA: Mateusz Legierski je zpátky! Kdo bude jeho prvním soupeřem?

Mateusz Legierski, bývalý šampion lehké váhy a trojka oficiálního žebříčku organizace OKTAGON, se vrací. Polský bojovník se na akci s pořadovým číslem 43 utká se sedmičkou rankingu lehké váhy Matějem Kuzníkem.

Mateusz Legierski (8-1) se v kleci československé organizace představil již pětkrát a pokaždé z ní vyšel jako vítěz. Na galavečerech OKTAGONU zvítězil postupně nad Michalem Konrádem, Ronaldem Paradeiserem, Jakubem Bahníkem, Miroslavem Štrbákem a Matoušem Kohoutem.

Čtyři z jeho dosavadních pěti vítězství pod hlavičkou organizace přišly před časem. Pás v lehké váze získal na turnaji OKTAGON Prime 3 v roce 2020, když porazil nejednomyslně na body Miroslava Štrbáka.

“Dynamit” poté absolvoval také dva zápasy v největší polské organizaci. V KSW si na své konto připsal jedno vítězství a jednu porážku. Na akci s pořadovým číslem 56, která se konala v roce 2020 zvítězil nad Chorvatem Franciscem Barriem. O rok později podlehl Romanu Szymanskému, když prohrál knokautem ve druhém kole.

Matěj Kuzník (18-7) je stálicí OKTAGONU. V kleci organizace vybojoval už devět zápasů. V současné době je na vlně dvou výher v řadě. V posledních zápasech porazil Krisztiána Simona a Ozana Aslanera.

“Spartakus” má na svém kontě 11 zápasů, které skončily předčasně (5 KO, 6 Sub). Nejcennějším skalpem v jeho kariéře je výhra nad Ronaldem Paradeiserem, které dosáhl na galavečeru OKTAGON 4 v roce 2017.

Zdroj: Instagram OKTAGON MMA

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ