DomůCZ/SK MMAOKTAGON potvrdil bitvu šampionů! Keita se pokusí připravit Sanikidzeho o pás šampiona...

OKTAGON potvrdil bitvu šampionů! Keita se pokusí připravit Sanikidzeho o pás šampiona pérové váhy

Největší tuzemská organizace potvrdila velký zápas, který se uskuteční na turnaji OKTAGON 42. Fenomenální držitel pásu v lehké váze Losene Keita se utká s neméně talentovaným Sanikidzem, který je šampionem pérové váhy. A právě o pás pérové váhy v jejich souboji půjde.

Keita (10-0) je jedním z největších talentů lehké váhy na světě. Již nyní se o něm hovoří, jako o bojovníkovi, který by měl v blízké době rozšířit řady UFC.

Pětadvacetiletý zápasník dosáhl šesti ze svých dosavadních deseti vítězství před časem. Všechna byla ukončena na KO/TKO. Jeho nejcennějším skalpem je nesmírně zkušený Ivan Buchinger, kterého Belgičan knokautoval během pouhých tří minut zápasu.

Ve svém posledním zápase se utkal s dalším kvalitním bojovníkem pérové váhy Samuelem Barkem, kterého knokautoval ve 3. kole zápasu.

Belgičanovým soupeřem bude Mate Sanikidze (9-2). Gruzínec se ve svém posledním zápase stal držitelem pásu šampiona pérové váhy, když porazil Jakuba Tichotu nejednomyslným rozhodnutím rozhodčích.

Jeho bilance v organizaci OKTAGON zatím činí tři výhry ve třech zápasech. Před podpisem smlouvy s československou organizací bojoval v organizacích ACB a M-1. Čtyřiadvacetiletý bojovník má na svém kontě 3 knokauty a jednu submisi.

Duel se uskuteční na turnaji OKTAGON 42, který se bude konat 29. dubna v Bratislavě.

Zdroj: Instagram OKTAGON MMA

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ