DomůONEONE Championship chce v letošním roce uspořádat 50 turnajů

ONE Championship chce v letošním roce uspořádat 50 turnajů

Už 10. ledna organizace ONE Championship uskuteční svůj první turnaj v letošním roce. Během celého roku 2020 pak chce uspořádat na 50 turnajů.

Na sociálních sítích se o tom zmínil šéf organizace ONE Championship Chatri Sityodtong:

“Zbývá nám týden do turnaje v Bangkoku, prvního turnaje v letošním roku. Jsem nadšený, že vám mohu sdělit, že ONE Championship v letošním roce vyprodukuje rekordní počet turnajů (v roce 2019 jich proběhlo 42). Samozřejmě se na tom budou podílet všechny naše značky: ONE Championship, ONE Super Series, ONE Hero Series, ONE Warrior Series a ONE Esports. Máme také pro fanoušky připraveno několik velkých překvapení. Čekejte trpělivě. Jedeme!!!”

Organizace UFC už několik let udržuje roční počet svých turnajů okolo čísla 40. Jestli tedy ONE Championship skutečně uspořádá 50 turnajů, přeskočí svého amerického konkurenta. Organizace chce navíc více expandovat do zahraničí. V roce 2020 plánuje turnaje například v Thajsku, Filipínách, Japonsku, Malajsii, Číně, USA a v Indii.

Zdroj: Facebook Chatri Sityodtong | Twitter Chatri Sityodtong

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ