DomůUFCOrganizace UFC propustila 13 zápasníků - mezi nimi i Mairbeka Taisumova

Organizace UFC propustila 13 zápasníků – mezi nimi i Mairbeka Taisumova

Jak informoval novinář portálu Sherdog, Tom Feely, organizace UFC se rozhodla ukončit spolupráci se 13 bojovníky.

Embed from Getty Images

Mezi nimi je také dosti překvapivě Mairbek Taisumov, který se ještě donedávna mohl v oktagonu UFC pochlubit sérií šesti vítězství v řadě.

Seznam propuštěných zápasníků:

Mairbek Taisumov – lehká váha (7-2 UFC)

Největším překvapením je propuštění Mairbeka Taisumova, který měl v oktagonu UFC výrazně kladnou bilanci. Taisumov ve svém debutu v organizaci porazil Tae Hyun Banga, poté prohrál s Michelem Prazeresem. V letech 2014-2018 si ovšem držel vítěznou bilanci, která čítala celkem šest výher v řadě. V té době porazil například Marcina Bandela, Anthonyho Christodouloua, Alana Patricka, Damira Hadzovice, Felipe Silvu a Dese Greena. Až v září 2019, na turnaji UFC 242, prohrál na body s Carlosem Diegem Ferreirou. Taisumov míval problémy se získáním víz do USA, což mohlo být příčinou jeho propuštění z organizace UFC.

Dong Hyun Ma – lehká váha (3-5 UFC)

Dong Hyun Ma absolvoval v oktagonu UFC celkem osm zápasů. Porazil Takanoriho Gomiho, Demiana Browna a Brendana O´Reillyho. Prohrál s Dominiquem Steelem, Polo Reyesem, Devonte Smithem, Scottem Holtzmanem a Omarem Moralesem.

Chance Rencountre – weltrová váha (2-2 UFC)

Američan ve svém prvním utkání v kleci UFC prohrál s Belalem Muhammadem. Později porazil Kyla Stewarta a Ismaila Naurdieva. Ve svém posledním souboji prohrál s Lymanem Goodem.

Cyril Asker – těžká váha (2-3 UFC)

Cyril Asker od počátku svého působení v UFC střídal výhry s porážkami. Francouz porazil Dmitrye Smolyakova a Yaozonga Hu a prohrál s Jaredem Cannonierem, Waltem Harrisem a Taiem Tuivasou.

Matthew Lopez – bantamová váha (2-4 UFC)

Lopez po nepovedeném debutu s Rani Yahyou porazil Mitche Gagnona a Johnnyho Eduarda. Ovšem následně prohrál tři zápasy v řadě. Na jeho propustce z UFC se podepsali Raphael Assuncao, Alejandro Perez a Brad Katona.

Khalid Murtazaliev – střední váha (1-0 UFC)

Murtazaliev ve své premiéře v UFC knokautoval CB Dollawaye, ale později jej potrestala USADA.

Talita Bernardo – bantamová váha (1-3 UFC)

Bernardo vstoupila do UFC dvěmi porážkami s Marion Reneau a Irene Aldanou. Pak sice porazila Sarah Moras, ale ve svém posledním utkání v UFC ji knokautovala Viviane Araujo.

Zhenhong Lu – pérová váha (0-0 UFC)

Lu se měl v minulém roce utkat s Movsarem Evloevem, ale k zápasu nakonec nedošlo. Zápasník byl propuštěn, aniž by v oktagonu UFC absolvoval jediný zápas.

Isabela de Padua – muší váha (0-1 UFC)

De Padua absolvovala v oktagonu UFC pouze jeden zápas, ve kterém podlehla Ariane Lipski. Nedlouho poté USADA nalezla v jejím organismu nedovolené látky a potrestala ji zákazem činnosti.

Kyle Prepolec – lehká váha (0-2 UFC)

Prepolec dostal v oktagonu UFC příležitost dvakrát. V obou utkáních však svým soupeřům, kterými byli Nordine Taleb a Austin Hubbard, podlehl.

Marcos Mariano – lehká váha (0-2 UFC)

Mariano také nevyužil ani jednu šanci v UFC. Prohrál oba své zápasy, a to s Landem Vannatou a Claudiem Puellesem.

Tonya Evinger – bantamová váha (0-3 UFC)

Bývalá šampionka organizace Invicta FC v bantamové váze prohrála s Cris Cyborg, Aspen Ladd a Linou Lansberg.

Jodie Esquibel – slámová váha (0-4 UFC)

Esquibel prohrála všechna čtyři utkání v UFC, ve kterých se utkala s Karolinou Kowalkiewicz, Jessicou Aquilar, Angelou Hill a Hannah Cifers.

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Zdroj: Tom Feely – Sherdog.com

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ