Patrik Kincl o své budoucnosti: KSW a střídavé starty. Nejblíže má k dohodě s RFA!

Patrik Kincl upřesnil své plány do budoucna. O svých prioritách má jasno. Chce pokračovat v KSW a občas se představit i v jiné organizaci. Zatím má má blíž k RFA než k OKTAGON MMA. Prozradil proč!

Zdroj: XFN

Český bojovník Patrik Kincl naposledy bojoval v polské organizaci KSW o titul s Roberto Soldićem. Titulový souboj prohrál a v současné době se rozhoduje, co bude dělat dál. Podle něj je ideálním scénářem pokračování v KSW a střídavé starty v některé z domácích organizací.

„Začal jsem trénovat a počkám si na termín. O víkendu se konal turnaj KSW, kde se mělo rozhodnout o mé nové smlouvě. Jestli mají zájem a jestli tedy budeme pokračovat. Od toho se odrazím. Mezitím jsem měl pár schůzek, takže jsem se mohl ukázat doma. Rád bych, aby mi KSW umožnila střídavý start. To je ideální scénář,“ uvedl Kincl pro server Kaocko.

Český bojovník přiznává, že jednal s OKTAGON MMA, kde by měl zájem například o odvetu s Karlosem Vémolou a jednal také s nováčkem na domácí scéně, organizací RFA. Právě k této organizaci má prozatím blíž.

„Pokud mi KSW dovolí střídavé starty, z prvních schůzek to vypadá, že se to blíží RFA, kde by jim střídavé starty nevadily. Ondra Novotný říkal, že by chtěli čistou exkluzivitu, takže se s ním chci ještě sejít, promluvit si s ním a zjistit, jestli sleví z některých požadavků. Zatím to ale vypadá na RFA. S Ondrou jsem mluvil jako první, takže se s ním chci setkat znovu,“ přiznal na rovinu Patrik Kincl.

Zdroj: Kaocko | MMA Fanatik

Sledujte nás také na našem FACEBOOKU, TWITTERU nebo INSTAGRAMU.

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
CZ/SK MMAKSWOktagon MMARFA

PŘEČTI SI TAKÉ