DomůCZ/SK MMAPatrik Kincl o své budoucnosti: KSW a střídavé starty. Nejblíže má k...

Patrik Kincl o své budoucnosti: KSW a střídavé starty. Nejblíže má k dohodě s RFA!

Patrik Kincl upřesnil své plány do budoucna. O svých prioritách má jasno. Chce pokračovat v KSW a občas se představit i v jiné organizaci. Zatím má má blíž k RFA než k OKTAGON MMA. Prozradil proč!

Zdroj: XFN

Český bojovník Patrik Kincl naposledy bojoval v polské organizaci KSW o titul s Roberto Soldićem. Titulový souboj prohrál a v současné době se rozhoduje, co bude dělat dál. Podle něj je ideálním scénářem pokračování v KSW a střídavé starty v některé z domácích organizací.

“Začal jsem trénovat a počkám si na termín. O víkendu se konal turnaj KSW, kde se mělo rozhodnout o mé nové smlouvě. Jestli mají zájem a jestli tedy budeme pokračovat. Od toho se odrazím. Mezitím jsem měl pár schůzek, takže jsem se mohl ukázat doma. Rád bych, aby mi KSW umožnila střídavý start. To je ideální scénář,” uvedl Kincl pro server Kaocko.

Český bojovník přiznává, že jednal s OKTAGON MMA, kde by měl zájem například o odvetu s Karlosem Vémolou a jednal také s nováčkem na domácí scéně, organizací RFA. Právě k této organizaci má prozatím blíž.

“Pokud mi KSW dovolí střídavé starty, z prvních schůzek to vypadá, že se to blíží RFA, kde by jim střídavé starty nevadily. Ondra Novotný říkal, že by chtěli čistou exkluzivitu, takže se s ním chci ještě sejít, promluvit si s ním a zjistit, jestli sleví z některých požadavků. Zatím to ale vypadá na RFA. S Ondrou jsem mluvil jako první, takže se s ním chci setkat znovu,” přiznal na rovinu Patrik Kincl.

Zdroj: Kaocko | MMA Fanatik

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ