DomůCZ/SK MMAPatrik Kincl reaguje na Vémolovu kritiku a prozrazuje, kdy by ho mohl...

Patrik Kincl reaguje na Vémolovu kritiku a prozrazuje, kdy by ho mohl čekat další zápas

Patrik Kincl, jeden z předních českých bojovníků MMA, se na nedávném turnaji OKTAGON 31 stal šampionem organizace. V titulové bitvě o pás střední váhy dominantním způsobem porazil “Piráta” Krištofiče a došel si pro jasné vítězství.

Jenže po zápase přispěchal s reakcí jeho dlouhodobý rival Karlos Vémola, který prohlásil, že Kincl se před zápasem buď nasypal nebo vyžral. Je to ale právě Patrik, který již několik let obviňuje Vémolu z dopingu.

„Já už Karlose beru hodně s rezervou. Navíc po jeho bulvární kauze, kdy se jeho vyjádření a teorie měnily ze dne na den… Je to samozřejmě věc, která se mě nějak dotýká a dotklo se mě i jeho vyjádření k mému zápasu se Soldićem. Ale už si to nechci tolik připouštět. Jediné, co mi to jeho vyjádření dalo? Že přiznal, že už sype deset let. Já byl vždycky tím, kdo volal po dopingových testech. Ve finále, když už to bylo v XFN blízko, on rychle změnil organizaci,“ prohlásil Kincl pro server iSport.

Dále také prohlásil, že je jednoznačně pro zavedení dopingových kontrol v organizaci. A to nejenom v jejich budoucím možném vzájemném zápase, o němž Kincl doufá, že se brzy uskuteční. Představí se však Patrik v kleci ještě dříve?

„Poslední zpráva, co mám od Ondry Novotného, tak mi nabízel právě květnovou O2 arenu na nějaký postojíček, který by se mi hodil krásně do přípravy, takže jsem ready a uvidíme, na čem se domluvíme.“

Patrik Kincl by se tak mohl představit na turnaji OKTAGON Underground, na kterém proběhne ohlášený návrat Karlose Vémoly, který delší dobu laboroval se zraněním.

Turnaj se plánuje na 21.5. 2022 a kromě hlavního duelu Vémola vs. Marpo se představí například i Vlasto Čepo, Samuel Krištofič, Václav Sivák či Jonas Magard.

Zdroj: Deník Sport

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ