DomůCZ/SK MMAPatrik Kincl reaguje na Vémolovu kritiku a prozrazuje, kdy by ho mohl...

Patrik Kincl reaguje na Vémolovu kritiku a prozrazuje, kdy by ho mohl čekat další zápas

Patrik Kincl, jeden z předních českých bojovníků MMA, se na nedávném turnaji OKTAGON 31 stal šampionem organizace. V titulové bitvě o pás střední váhy dominantním způsobem porazil “Piráta” Krištofiče a došel si pro jasné vítězství.

Jenže po zápase přispěchal s reakcí jeho dlouhodobý rival Karlos Vémola, který prohlásil, že Kincl se před zápasem buď nasypal nebo vyžral. Je to ale právě Patrik, který již několik let obviňuje Vémolu z dopingu.

„Já už Karlose beru hodně s rezervou. Navíc po jeho bulvární kauze, kdy se jeho vyjádření a teorie měnily ze dne na den… Je to samozřejmě věc, která se mě nějak dotýká a dotklo se mě i jeho vyjádření k mému zápasu se Soldićem. Ale už si to nechci tolik připouštět. Jediné, co mi to jeho vyjádření dalo? Že přiznal, že už sype deset let. Já byl vždycky tím, kdo volal po dopingových testech. Ve finále, když už to bylo v XFN blízko, on rychle změnil organizaci,“ prohlásil Kincl pro server iSport.

Dále také prohlásil, že je jednoznačně pro zavedení dopingových kontrol v organizaci. A to nejenom v jejich budoucím možném vzájemném zápase, o němž Kincl doufá, že se brzy uskuteční. Představí se však Patrik v kleci ještě dříve?

„Poslední zpráva, co mám od Ondry Novotného, tak mi nabízel právě květnovou O2 arenu na nějaký postojíček, který by se mi hodil krásně do přípravy, takže jsem ready a uvidíme, na čem se domluvíme.“

Patrik Kincl by se tak mohl představit na turnaji OKTAGON Underground, na kterém proběhne ohlášený návrat Karlose Vémoly, který delší dobu laboroval se zraněním.

Turnaj se plánuje na 21.5. 2022 a kromě hlavního duelu Vémola vs. Marpo se představí například i Vlasto Čepo, Samuel Krištofič, Václav Sivák či Jonas Magard.

Zdroj: Deník Sport


Sleduj turnaj UFC Vegas 76: Strickland vs. Magomedov ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v noci ze soboty 1.7. na neděli 2.7.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
81SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ