Paul Felder si podal Aleksandara Rakice! Takhle zkritizoval jeho dětinské chování

Paul Felder, bývalý zápasník UFC v lehké váze, v současné době působí jako komentátor pro největší MMA organizaci světa. Nyní se dostal do konfliktu s jedním z nejlepších zápasníků polotěžké váhy UFC, v Česku tolik neoblíbeným, Aleksandarem Rakicem. Co se stalo?

Zdroj: UFC

Rakic si totiž již poněkolikáté rýpl do komentování UFC turnajů, které je podle jeho slov zaujaté a špatné. To namíchlo Paula Feldera, který na Rakicovu kritiku bleskově zareagoval a nutno dodat, že mu to dal pořádně „sežrat“.

„Klidně to řekni, ale ne jako třeťák na základní škole. Ty řekneš, že nemáš rád moje komentování a já ti odpovím, že některé z tvých zápasů stojí za h*vno,“ odpověděl Felder Rakicovi na jeho stížnosti. Naráží tak na to, že některé zápasy Aleksandara Rakice jsou nudné a diváky nebaví.

Komentování UFC však rozhodně není jediná věc, která se Rakicovi nelíbí. Tento bojovník je pořád s něčím nespokojený. Jeho oblibu v kritizování zaznamenali také čeští fanoušci, a to díky jeho neustálému rýpání do Jiřího Procházky, kterým si chtěl vynutit jejich vzájemný zápas. Většině lidí však jeho poznámky na adresu „BJP“ přišly směšné a hloupé. Jirka Procházka nakonec veškerou Rakicovu „snahu“ ignoroval.

Nicméně oba bojovníci jsou budoucností polotěžké váhy UFC a dříve nebo později se téměř jistě jejich vzájemného souboje dočkáme.

Zdroj: MMA News

Sledujte nás také na našem FACEBOOKU, TWITTERU nebo INSTAGRAMU.

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
UFCZahraniční MMA

PŘEČTI SI TAKÉ