DomůUFCPaul Felder si podal Aleksandara Rakice! Takhle zkritizoval jeho dětinské chování

Paul Felder si podal Aleksandara Rakice! Takhle zkritizoval jeho dětinské chování

Paul Felder, bývalý zápasník UFC v lehké váze, v současné době působí jako komentátor pro největší MMA organizaci světa. Nyní se dostal do konfliktu s jedním z nejlepších zápasníků polotěžké váhy UFC, v Česku tolik neoblíbeným, Aleksandarem Rakicem. Co se stalo?

Zdroj: UFC

Rakic si totiž již poněkolikáté rýpl do komentování UFC turnajů, které je podle jeho slov zaujaté a špatné. To namíchlo Paula Feldera, který na Rakicovu kritiku bleskově zareagoval a nutno dodat, že mu to dal pořádně “sežrat”.

“Klidně to řekni, ale ne jako třeťák na základní škole. Ty řekneš, že nemáš rád moje komentování a já ti odpovím, že některé z tvých zápasů stojí za h*vno,“ odpověděl Felder Rakicovi na jeho stížnosti. Naráží tak na to, že některé zápasy Aleksandara Rakice jsou nudné a diváky nebaví.

Komentování UFC však rozhodně není jediná věc, která se Rakicovi nelíbí. Tento bojovník je pořád s něčím nespokojený. Jeho oblibu v kritizování zaznamenali také čeští fanoušci, a to díky jeho neustálému rýpání do Jiřího Procházky, kterým si chtěl vynutit jejich vzájemný zápas. Většině lidí však jeho poznámky na adresu “BJP” přišly směšné a hloupé. Jirka Procházka nakonec veškerou Rakicovu “snahu” ignoroval.

Nicméně oba bojovníci jsou budoucností polotěžké váhy UFC a dříve nebo později se téměř jistě jejich vzájemného souboje dočkáme.

Zdroj: MMA News

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ