DomůUFCPaul Felder si podal Aleksandara Rakice! Takhle zkritizoval jeho dětinské chování

Paul Felder si podal Aleksandara Rakice! Takhle zkritizoval jeho dětinské chování

Paul Felder, bývalý zápasník UFC v lehké váze, v současné době působí jako komentátor pro největší MMA organizaci světa. Nyní se dostal do konfliktu s jedním z nejlepších zápasníků polotěžké váhy UFC, v Česku tolik neoblíbeným, Aleksandarem Rakicem. Co se stalo?

Zdroj: UFC

Rakic si totiž již poněkolikáté rýpl do komentování UFC turnajů, které je podle jeho slov zaujaté a špatné. To namíchlo Paula Feldera, který na Rakicovu kritiku bleskově zareagoval a nutno dodat, že mu to dal pořádně “sežrat”.

“Klidně to řekni, ale ne jako třeťák na základní škole. Ty řekneš, že nemáš rád moje komentování a já ti odpovím, že některé z tvých zápasů stojí za h*vno,“ odpověděl Felder Rakicovi na jeho stížnosti. Naráží tak na to, že některé zápasy Aleksandara Rakice jsou nudné a diváky nebaví.

Komentování UFC však rozhodně není jediná věc, která se Rakicovi nelíbí. Tento bojovník je pořád s něčím nespokojený. Jeho oblibu v kritizování zaznamenali také čeští fanoušci, a to díky jeho neustálému rýpání do Jiřího Procházky, kterým si chtěl vynutit jejich vzájemný zápas. Většině lidí však jeho poznámky na adresu “BJP” přišly směšné a hloupé. Jirka Procházka nakonec veškerou Rakicovu “snahu” ignoroval.

Nicméně oba bojovníci jsou budoucností polotěžké váhy UFC a dříve nebo později se téměř jistě jejich vzájemného souboje dočkáme.

Zdroj: MMA News


Sleduj turnaj UFC Fight Night: Dariush vs. Tsarukyan ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další turnaj největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v sobotu 2.12.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ