DomůUFCPaulo Costa posílá vzkaz Israelu Adesanyovi

Paulo Costa posílá vzkaz Israelu Adesanyovi

Paulo Costa se na sociálních sítích pochlubil svou formou a při té příležitosti poslal šampionovi střední váhy UFC Israelu Adesanyovi jasný vzkaz.

Embed from Getty Images

Očekává se, že Paulo Costa bude dalším uchazečem o titul šampiona střední váhy a ve svém následujícím souboji se pod hlavičkou UFC utká právě s Adesanyou.

Costa před pár dny na svém twitterovém účtu zveřejnil video, ve kterém ukázal, jak je na tom aktuálně po fyzické stránce.

Costa si zajistil titulový zápas už před delším časem tím, že porazil Yoela Romera. Bohužel se pak zranil a nemohl se s Adesanyou utkat. Proto došlo k původně neplánovanému utkání mezi Romerem a Adesanyou. V nudném zápase zvítězil Adesanya a věci tak zůstaly při starém. Je tedy jasné, že dalším titulovým zápasem ve střední váze bude souboj Adesanyi s Costou.

Bohužel, kvůli světové pandemii koronaviru není jasné, kdy se toto utkání uskuteční. Ale aby náhodou emoce spojené s tímto potenciálním soubojem neopadly, je potřeba občas soupeře trochu “popíchnout”, jak díky zmiňovanému videu právě “Borrachinha” dokazuje.

Costa ve videu nic neříká, jen se upřeně dívá do kamery a ukazuje svoji fyzickou připravenost. K videu ještě připojil vzkaz pro Israela Adesanyu:

“Oni nezachrání tvoji kůži Adesanyo. Kde je ta USADA?”

Není žádnou novinkou, že Paulo Costa je vždycky dobře fyzicky připravený, nicméně video dokazuje, že i v těchto těžkých časech na sobě stále těžce pracuje, aby byl řádně připravený na svůj první titulový zápas v UFC.

Zdroj: Twitter Paulo Costa

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ