DomůUFCPaulo Costa: USADA mu udělala 45 dopingových kontrol a všechny s negativním...

Paulo Costa: USADA mu udělala 45 dopingových kontrol a všechny s negativním výsledkem

Zápasník UFC Paulo Costa je, díky své muskulatuře, často podezříván z braní dopingu. Není tedy divu, že se často stává cílem americké antidopingové agentury (USADA). Přesto je stále čistý.

Embed from Getty Images

Paulo Costa působí v UFC od roku 2017. Od chvíle kdy se stal součástí této organizace, jej USADA testovala celkem 45 krát. To znamená skoro každý měsíc. A pokaždé s negativním výsledkem.

Pro porovnání, jeho nejbližší soupeř, Israel Adesanya byl od roku 2018 testován 30 krát.

USADA naposledy Costu testovala minulý týden v Brazílii, kde se připravuje na titulový zápas s Adesanyou, který proběhne už 26. září, na turnaji UFC 253 v Abú Dhabí.

Brazilský zápasník se pohybuje v profesionálním MMA od roku 2012 a během osmi let dosud nenašel přemožitele. V nejprestižnější organizaci světa porazil McLellana, Bamgbose, bývalého šampiona polotěžké váhy Hendrickse, Halla a naposledy Yoela Romera. Po těchto pěti výhrách dostal šanci na titulový zápas proti šampionovi střední váhy Israelu Adesanyovi.

Zdroj: MMA Uncensored

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ