Pirát riskuje konec kariéry. Když prohraju, skončím, říká Krištofič
Samuel Krištofič jde do prvního zápasu po odchodu z Oktagonu pod výrazným tlakem. V RFA ho čeká odveta s Marcinem Naruszczkou a Pirát sám přidal tvrdou podmínku.
Obsah článku
Samuel Krištofič má za sebou bouřlivý konec v Oktagonu a chystá se na restart v RFA. Organizace kolem Borise Marhanského ho získala jako jedno z největších jmen domácí scény, jenže Pirát nechce jen podepsat smlouvu a odškrtnout si další zápas. Chce ukázat, že je pořád schopen výkonu, kvůli kterému patřil k nejvýraznějším tvářím Oktagonu.
Odveta v RFA
První zápas v RFA má Krištofič naplánovaný na turnaj RFA 32. Jeho soupeřem bude Marcin Naruszczka, kterého už jednou porazil v Oktagonu v souboji o prozatímní titul střední váhy.
Polský veterán se s tehdejším výsledkem nikdy úplně nesmířil. Krištofič ale v rozhovoru pro Šport.sk řekl, že podle něj rozhodčí tehdy bodovali správně. Zároveň uznal, že zápas nebyl pro diváky atraktivní, protože se velká část boje odehrávala na pletivu.
Slíbil tvrdou tečku
Pirát teď tvrdí, že odveta bude jiná. Před prvním zápasem nastupoval po zranění a na poslední chvíli, tentokrát má za sebou plnohodnotnou přípravu. Sám si navíc nastavil tvrdou podmínku, která z odvety dělá mnohem víc než běžný debut v nové organizaci.
Krištofič prohlásil, že pokud s Naruszczkou prohraje, ukončí kariéru. Přidal k tomu i rýpnutí směrem k Ondřeji Novotnému, když s nadsázkou řekl, že šéf Oktagonu by z toho měl velkou radost.
Za celou odvetou je tak víc než jen nový začátek v RFA. Krištofič chce potvrdit, že se ho Oktagon nezbavil ve chvíli, kdy už měl sportovně to nejlepší za sebou.





