DomůUFCPodváděl Kelvin Gastelum při vážení před UFC 244?

Podváděl Kelvin Gastelum při vážení před UFC 244?

Už tady jednou byla ručníková aféra Daniela Cormiera, týkající se vážení před turnajem UFC. A nejspíše je tady podobný problém. Při vážení před UFC 244 se prohřešku pravděpodobně dopustil Kelvin Gastelum a jeho trenér.

Embed from Getty Images

Kelvin Gastelum už měl ve své kariéře několikrát problém s tím, aby se dostal do váhy. Ale to bylo ještě v dobách, kdy zápasil ve welterweightu. Když poté přešel do vyšší váhové kategorie, zdálo se, že už nebude mít se shazováním problém. Teď to ale vypadá úplně jinak.

Vážení před UFC 244 vypadalo v Gastelumově podání minimálně hodně podezřele. Když na něj přišla řada, trenér z něj pořádně setřel pot a Gastelum se ještě na váze svlékl úplně do naha. Samozřejmě ještě předtím před něj organizátoři dali ručník. Následně vstoupil na váhu a jasně bylo vidět, že se loktem opírá o svého trenéra.

Ostatně podívejte se sami:

Od kontroverzního chování Daniela Cormiera při vážení před UFC 210, kdy se snažil zjevně podvádět, zavedla organizace UFC úplný zákaz jakéhokoli kontaktu sportovce stojícího na váze s lidmi nebo předměty v jeho okolí. Gastelumovo chování je tedy jasným porušením pravidel. Tato eskapáda je ještě šetřena komisí a během dneška se jistě dozvíme její verdikt. Podle nás zápas proběhne, ale Gastelum by měl být pokutován.

Zdroj: Youtube MMAcrazy| Youtube MMAnytt


Sleduj turnaj UFC Vegas 76: Strickland vs. Magomedov ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v noci ze soboty 1.7. na neděli 2.7.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
81SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ