DomůUFCPodváděl Kelvin Gastelum při vážení před UFC 244?

Podváděl Kelvin Gastelum při vážení před UFC 244?

Už tady jednou byla ručníková aféra Daniela Cormiera, týkající se vážení před turnajem UFC. A nejspíše je tady podobný problém. Při vážení před UFC 244 se prohřešku pravděpodobně dopustil Kelvin Gastelum a jeho trenér.

Embed from Getty Images

Kelvin Gastelum už měl ve své kariéře několikrát problém s tím, aby se dostal do váhy. Ale to bylo ještě v dobách, kdy zápasil ve welterweightu. Když poté přešel do vyšší váhové kategorie, zdálo se, že už nebude mít se shazováním problém. Teď to ale vypadá úplně jinak.

Vážení před UFC 244 vypadalo v Gastelumově podání minimálně hodně podezřele. Když na něj přišla řada, trenér z něj pořádně setřel pot a Gastelum se ještě na váze svlékl úplně do naha. Samozřejmě ještě předtím před něj organizátoři dali ručník. Následně vstoupil na váhu a jasně bylo vidět, že se loktem opírá o svého trenéra.

Ostatně podívejte se sami:

Od kontroverzního chování Daniela Cormiera při vážení před UFC 210, kdy se snažil zjevně podvádět, zavedla organizace UFC úplný zákaz jakéhokoli kontaktu sportovce stojícího na váze s lidmi nebo předměty v jeho okolí. Gastelumovo chování je tedy jasným porušením pravidel. Tato eskapáda je ještě šetřena komisí a během dneška se jistě dozvíme její verdikt. Podle nás zápas proběhne, ale Gastelum by měl být pokutován.

Zdroj: Youtube MMAcrazy| Youtube MMAnytt

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ