DomůNezařazenéPodváděl, tak musel jít! "Ukrajinský Conor McGregor" byl vyhozen z UFC

Podváděl, tak musel jít! “Ukrajinský Conor McGregor” byl vyhozen z UFC

Askar Mozharov už není zápasníkem UFC. “Černý jaguár”, kterému se v jeho rodné zemi přezdívá “Ukrajinský Conor McGregor”, se v oktagonu největší světové organizace MMA představil pouze jednou, když se na turnaji UFC Vegas 56 utkal s Alonzem Menifieldem.

Před jeho zápasem se však objevilo mnoho kontroverzí ohledně jeho historie a zkušeností v kleci MMA.

Sherdog, jeden z předních světových portálů zabývajících se MMA, který zaznamenává i statistické údaje jednotlivých bojovníků, po prošetření této záležitosti změnil Mozharovův rekord z 25-7 na 19-13.

Zajímavé je, že změna přišla poté, co Sherdog zjistil, že si Mozharov změnil jméno. Původně vystupoval pod jmény Arthur Shadakov nebo Artur Shadkov. Už v minulosti byl obviňován z toho, že manipuloval se svými statistickými záznamy.

Manažeři bojovníka chtěli zajistit, aby se zápasy, které Mozharov prohrál, neobjevily v jeho statistikách, přestože existoval videozáznam, který je prokazoval. Jeho lidé také poskytli serveru Sherdog informace o výhrách, které se nikdy neuskutečnily.

V současné době má tedy bilanci 19-13. Ve svém prvním a zároveň posledním zápase pod křídly největší světové organizace MMA jasně prohrál s Alonzem Menifieldem, který ho knokautoval v prvním kole.

Po zjištěných skutečnostech se asi nelze divit tomu, že vedení UFC Mozharova vyhodilo.

Zdroj: Twitter UFC Roster Watch

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ